Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz warcat #1256 üzenetére

    Nem tehetek róla, hogy csak én tájékozódom. :R Mint írtam, biztosat úgyis csak februárban fogunk tudni, de nem csodálkoznék rajta, ha lenne Z67, mert a világ jobb helyein komoly összegű kártérítést lehet nyerni olyan perekkel, amelyek kifizetett, ám meg mégsem kapott szolgáltatások miatt indulnak. Márpedig ez az egy a SB platform esetében garantált.

    Keldor papa: Tekintélyes, netes szaklapok fórumain olvastam, csak már annyi a megjelenés, hogy lusta vagyok az eredeti cikkek után keresgélni, mert időm sincs rá. Februárban eljön az igazság pillanata, ezért is mondtam, hogy majd térjünk rá vissza akkor. Azt persze megértem, hogy sokan, akik már beruháztak SB-be, nem szeretnék, ha lenne Z67, mert akkor sokan baleknak tartanák őket, de hát úgyis jön az Ivy Bridge is. :)
    Azért, ha megnézed, más is hallott már róla. ;)

    Fore: Ha azt tudja, akkor lehet, hogy időközben már Q lett, de januárban még Z volt. :DDD Az időpont mindenesetre felettébb gyanús.

    RI/OS: Tudásban/felszereltségben/árban is nagyon jó az ASRock Fatal1ty. Valahol a topic elején linkeltem be róla tesztet, de az is lehet, hogy még Bloomfield-topicban volt. :B

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák