Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jambiyya

    őstag

    válasz RudY #92391 üzenetére

    Nem ez a szolgáltató. Arra akartam utalni, hogy -bár papír szerint benne van a tuti vevő a TV-ben- lehet hogy mégsem működik. Nálam ez volt. A tévések elmondták, hogy bármilyen kiegészítő nélkül működnie kell a digitális csatornáknak, mégsem ment (pedig állítottam én mindent). Maradt az analóg. Kértem kölcsön beltérit, hoyg megnézzem jönnek-e egyáltalán a dig. csatornák, és jöttek.
    Majd a samut is megkértem hogy keressen dig. csatornákat, és minden mókolás nélkül talált is.
    Vagyis nálam a régi TV nem tudta a tutit. Nyilván lehet nála más a helyzet, de egy próbát megér.

    elolvastam amit linkeltél: tényleg nem egyértelmű, hogy mindig kell CL modul, vagy csak az extra fizetős cuccokhoz

    [ Szerkesztve ]

  • Tegla80

    addikt

    válasz RudY #92391 üzenetére

    Igazad van,mert nem 1ertelmu sajna.... ha olyanok akkor kodolhatjak az egeszet es dvb-c eseten is kellhet a CI plusz a kartya,h menjen. Amit nem ertek,h akkor miert van meg 8 csatorna?(az ingyenes m1,m2 stb-t adjak kodolatlanul?)

    Nalunk ugyan ez a kivitelezes ugy van megoldva,h dvb-c a kitetel.Itt jon az analog es digit is es aki amivel rendelkezik,azt nezi....plusz ha kell kodol musor,akkor kell a CI modul(nalunk 8e volt mikor vettem) es a kartyajuk(ingyenes es asszem 2-ot adnak),mert azt mar igy tudjak csak biztositani.Amugy ez sincs keszulekhez rendelve es hasznalhato barmely CI slot-al rendelkezo tv-nel. (Nalunk is kerult mar masikba es gond nelkul muxik abban is...)

    Szoval szamomra az a kerdes,h rosszul hangol e a forumtars,vagy betart e a szolgaltato es kodol mindent alapban nala,h kelljen berelni/venni stb-t vagy CI-t . :U

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák