Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz yvsmad #81510 üzenetére

    nem tudom ki a szolgáltatója a kérdezőnek, de digikábelen nincsenek kódolva a DTV adások, kapja mindenki az analóggal együtt. ilyen nyári viharok alkalmával elszokott menni a DTV vagy annak egyes csatornái és ha abból van analóg ott még tudja nézni. De volt olyan is, hogy műszaki hiba miatt az összes DTV elment vadászni, néztük az analógot amíg nem javították a hibát.
    analógon van 62db csatorna a digitálison 96db asszem (összesen 130 az SD és HD verziók miatt + 3 rádió)

    Realme GT Master Edition

  • st6969

    őstag

    válasz yvsmad #81510 üzenetére

    Szerintem nem érted :)
    "-a helyi adók (szerintem mindenhol) benne vannak az alapcsomagban." Attól, hogy benne vannak az alapcsomagban, még nem feltétlenül digitális. A helyi csatorna (legalábbis nálunk) analóg. A kérdés erre vonatkozott: miért kellhet analógot is hangolni
    "-egyáltalán minek fizet elő digitálisra, ha analógon több adót nézhet sokkal olcsóbban." Nyilván digitálisat akar nézni, de előfordulhat, hogy az amúgy mellé behangolható analóg csatornák között talál olyat, amire néha rákapcsol, de annyit nem ér, hogy a következő csomagra előfizessen, ahol még ezt is digitálisan nézheti. Példa esetemben (UPC kábel): nekem bőven elég a digital medium csomag, minden benne van, ami érdekel meg még 10x több, viszont nincs benne 1db mesecsatorna, amit a kislányom szívesen néz ritkán. DE analógon bejön, nyilván olyan minőségben. N+1 csomagért emiatt meg nem fizetek plusz ~2000Ft-ot, hiába kapnám meg az az egyet (25 másik érdektelen csatorna kíséretében) digitálisban.

Új hozzászólás Aktív témák