Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz Gino20 #75044 üzenetére

    "TV-nél amit még figyelembe veszek, hogy egyszer veszem meg, de azt vagy 5-10 évre."

    Ezen jót mosolyogtam. Főleg, a mai világban "működik" ez így.

    Szerintem ekkora méretben semmi létjogosultsága az ívelt TV-nek. Az 55"-s TV-t 4-5 méterről nézni... Iszonyat messze van. A 83"-as vásznamat nézem 3 méterről! Most rendes moziélményt akarsz vagy egérmozit?

    Az aktív 3D technológia az igazi.

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • Batib

    őstag

    válasz Gino20 #75044 üzenetére

    Mivel nekem 55h6400-as tv-m van, megosztanám az észrevételeimet.
    Én kb 3m táv. nézem, eleinte nagynak láttam, most már megszoktam. Innentől kezdve a lakásban levő többi tv túl kicsi. Én nem otthon keresem a mozi élményt, számomra ez elsősorban tv. Funkciók, menü rendben. A Smart távszabályzó elég jó. Smart nem tulzottan érdeke, de használható. 3d : közelebb kellett menjek hozzá, akkor tetszett. (1 fimet néztem meg rajta az előzőn egyet sem) Amivel gondom van az furcsa mód nem a fekete homogenítása, hanem a fehér. Kedvelem a téli sportokat nézni, s bizony elég foltos a hó, a jég stb. Más világos képeknél is látom. Ez asszem a háttérvilágítás "szegénysége" miatt van. (ez az egyik mániám)
    Ami az ívelt tv-t illeti. Egyszer volt módom jobban megvizslatni egyet. Az igen meggyőző volt.
    Igaz az egy 65-ös 8-as szeria volt, de igen szép képe volt. BD-ről ment az Avatar rajta, tetszett. Oldalról is néztem, ott torzultak a színek ahonnan már egyébként sem érdemes nézni. Az ívességnek hasznát nem láttam, viszont kárát sem és igen jól nézett ki.
    A 6800-as nem tudom mennyire jó. Ami biztos, hogy annál edge led a háttérvilágítás, s nem biztos hogy rosszabb mint a 6400-asé.
    Ha módom lesz rá én inkább már a felső kategóriás Samsung tv-t igyekszem beszerezni.

    Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

  • labi83

    csendes tag

    válasz Gino20 #75044 üzenetére

    Szia. Én is ugyanebben a helyzetben volta\mvagyok mint te, csak én meg is rendeltem az 55H6800 -at. . Én láttam H6400 -et kirakva , de az iveltnek jobb a képminősége, olyan élettel telibb, de a H6400 is gyönyörű. Vagy vegyél 55H6500- at ,az is tökéletes szerintem, bár árban nagyon közel vannak egymáshoz. A H6800 -hoz elvileg nem lehet Smart Touch távvezérlőt használni csak hagyományosat, "ezt mondták a samunál" de erről meg akarod győződni mivel maga smart touch az összes H szériához kompatibilis. nem tudom valaki tudná e esetleg ezt konkrétan? üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák