Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz becsitibi #71986 üzenetére

    tedd azt hozzá, hogy regisztrált a tv vagy sem? Tehát. hol vetted a tévét?

    Pláne úgy hogy a 3. szervizelés után vásárlói utalványt adnak,tehát a megvásárolt tévé árát levásárolhatom.Ez is nagyon szimpi,mert most egy H6400-es kerül annyiba,mint az F6400-es fél éve.

    De hogy adnak, törvény sincs erre ami kötelezné őket. Csak az van meghatározva, hogy kérheted a készülék cseréjét amennyiben ugyanaz a fő alkatrész hibásodik meg újra amit vagy megadnak vagy nem. Ők nekem mondták azt is májusban, amíg van rá csere alkatrészük nem jár a csereutalvány. persze aki hagyja magát lerázni annak valóban nem adnak. Szóval csak óvatosan ezzel.

    Ha pedig ezen azóta változtattak és ennek nyoma is van a neten, akkor üdvözlő.

    Ez a sorrend egyébként csereutalvány esetében, ahol csak a 3. esetben jár vissza a pénz:

    csereutalványt szeretnénk Önnek felajánlani, melyet a vásárlás helyén válthat be, vagy annak jogutódjánál, azonos vagy más típusú készülékre, amennyiben ez már nem kapható, árkülönbözet esetén másik készülékre válthat be, a vásárlás helyén értékegyeztetéssel, vagy, ha ez nem lehetséges, visszakérheti a vételárat.

    [ Szerkesztve ]

    Realme GT Master Edition

  • becsitibi

    senior tag

    válasz becsitibi #71986 üzenetére

    Sziasztok,megosztanám veletek tapasztalatomat,a válaszolt üzenetemre,illetve az előzményekre.A tv-t 2014 05,15.-én vettem az elektropark boltba,Samu F6400,2x volt képernyőhibája,mind a 2x garanciásan kicserélték a kijelzőt,amit Szlovákiából rendelt a szerviz,be van regisztrálva a samsung oldalán,a gar 2016 05 15-ig van,lehet még venni rá 1 vagy 2 év garit majdnem 20 Ft-ért.

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák