Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz doc #66233 üzenetére

    De olvastam, de a megfogalmazásod hibás és sokan rossz következtetésre jutnak pontosabban fogalmazz, mert félre értik.

    (#66232) Csekusz
    Ha nem próbálod ki a mozi üzemmódot akkor ne várd a csodát, két különböző tv, valószínű, hogy az újban az elektronika másképp dolgozik normál üzemmód esetén, térj át a mozi üzemmódra, nézd át a beállításokat, a színhőmérsékletet vedd természetesre (normálra, "mittudoménmire") és úgy nézd meg, hogy úgy milyen. Háttérvilágítás csökkentésével némileg tompítható a szemcsésedés. Látatlanba nem tudom milyen szemcséket látsz, de ha a filmszemcsékre gondolsz akkor az ekkora méretben már nagyon is látható.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Csekusz

    tag

    válasz doc #66233 üzenetére

    doc jól írod. Igen, kb. ezt várom, mert én szemre mindig inkább a hideg árnyalatos, hófehéres fehéreket, a visszafogott, de élénk színeket szeretm, kevés fénnyel, mély feketével, igazi kontrasztal (mintha plazmáról beszélnék majdnem...basszus). Nekem a FILM mód vállalhatatlannak tűnt, becsületből elkezdtem állítgatni, de rájöttem kevés vagyok hozzá és nem lett jobb a kép, vagy "élethűbb"...SZEMRE. Illetve bocsánat, de nem tetszett. Ha a kalibráltatással, ilyen FILM mód szerű képem lesz, nem tudom meddig nem állítom el..., kb. 5 perc.

    Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

Új hozzászólás Aktív témák