Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    válasz gyeniko #127296 üzenetére

    Hát, ahogy látom, a Samsung 2018-ban csak buta TV-t hozott ki 32"-es méretben. N5502
    Tudsz javasolni valamilyen gyártót?

    Sony baromi drága, azok is régi modellek és képesek már az EPG-nél lefagyni... A képük szép, de míg az LG 87e Ft volt, a Samsung M5522 +20e Ft, a Sony pedig mindezért +40e Ft-ot kér el az LG-hez képest.

    Philips topic-ban érdeklődtem, de ott meg egy Android-os TV-t javasoltak, ami szintén nem idei modell, 120e Ft körül van és alig lehet kapni. Talán csak emag de az meg nem praktikus ugye, ha gond van.

    Pana 32"-es jó eséllyel Vestel lenne de nem is lehet kapni.

    (Auchan-ban láttam JVC 43"-as TV-t, a doboz oldalán ott volt hogy a forgalmazó minden felsorolt országban valamilyen Vestel nevű cég.)

    Vegyek egy jó kis Orion-t? :DD

    Media box: van, most már kezd tönkre menni (időnként eldobja a HDMI jelet vagy elveszíti a szinkront a TV-vel, több TV-vel is, olyankor elmegy a kép 5 mp-re), gondoltam kiváltom egy okos TV-vel a plusz dobozt és a távirányítót. Hát ebben a méretben úgy néz ki, ez nem fog sikerülni.

    De most az LG után már látom, hogy az IPS Samsung képe se jó, jó lenne valami szebb, de erre a VA paneles M5522 esélyes csak. Ha úgy nézem a dolgot, hogy keresek valami "monitornak" valót aminél nem fontos a tudás, csak a kép minősége és mégis csak újítok egy média box-ot mellé, akkor is csak ezekből tudok választani.

    Gippazoid Novelties Inc.

Új hozzászólás Aktív témák