Hirdetés

Aktív témák

  • D1L1ZS

    őstag

    válasz Boonen007 #42764 üzenetére

    INNEN

    SZERK:
    Az én módszerem halálbiztos:
    1. Külső SD kivesz
    2. JVR odinnal felrak reparttal (perka file stash rő letölthető)
    3. Géphez csatlakoztatás; majd beslő SD formázása
    4. Felmásolni belső SDre a CM9/ bármilyen ICS ROMot; kernel tisztitot; kernelt; gappsot; modemet; 720 patchet stb
    5. Töltsd le és másold fel a belső SD re a CM7 legutolsó 181 nightlyt is!!!!! EZ fontos!!!!!
    6. Odinnal tedd fel Semaphore 1.6.0 JVR hez valót (semaphore oldalán; nem XDAn download)
    7. CWM ben wipeok. Ebben a sorrendben szoktam:
    - Advanced menüben wipe dalvik cache
    - Mounts an storage menüben: wipe /system/cache/data/datadata
    - Wipe cache partitions
    - Wipe data factory reset
    8. Ezután tedd fel a CM7 nightly 181et. Ennek simán fel kell mennie bootloop nélkül. Ez késziti elő a fájlrendszert az ICS számára...
    9. Ha bebootolt go CWM majd wipeok lásd 7. pontban.
    10. Tedd fel a CM9et; bootloop nélkül fel kell mennie. Az első indulás kicsit lasabb szóval türelem.
    11. Ha bebootolt; vissza CWMbe majd felrakod a gappsot. Hagyd utána bebootolni a telót.
    12. CWMben kernel tisztitó futtatása; majd rögtön utána pl a sema 0.9.8sbm (bigmem verza 399 RAM) kernel es csak aztán reboot.
    13. CWMben a 720p patch futtatása. Ezzel a patchel lesz 480p felvétel (720p a bigmem miatt kilőve); és minden más müxim majd. 399 mb RAM lesz. Reboot.
    14. Opcionálisan modem csere: CWMben KF1 modem majd reboot; vissza CWMbe majd KB3 modem és reboot.
    Ezzel a módszerrel én még sose kaptam bootloopot! Kb 20-25 perc az egész.

    De ha már ICS-en vagy akkor a a recoveryben elég a wipeok...

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

Aktív témák