Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz Gloob #44049 üzenetére

    nem akartam itt OFF-olni vele, de ha már ekkora az érdeklődés, akkor leírom a tapasztalatomat egy nap után :D tetszik nagyon a Nexus, már most imádom, a rendszer fantasztikus, az anyaghasználat és kijelző is jobban tetszik, és az egész telefon használata olyan tisztább, szárazabb érzés :)

    egyébként tetszik a JB, meg hogy milyen gyors vele minden, a Touchwiz pedig nem hiányzik :) zenére is jobb a hangminőség, illetve jó erősen meghajtja a nagy fülesemet, erősebben mint az S2 és erősebben mint a laptopom :D

    a kamera teljesen jó, savazták, hogy így meg úgy szar, szerintem teljesen jó, az S2 jobb természetesen, de nekem ez bőven jó :) a 720p videó amit felvesz még jobb is, mint az S2-n volt, nincsenek azok a fura framedropok...

    jöjjenek a szar dolgok:

    állandóan azt lesem mikor telik be a tárhely, rettenetesen pánikolok felette, nincs a biztonságot nyújtó micro sd :D a másik pedig az aksi, ami betyárosan gyenge... ma állandó 3G-vel 10 órát tudtam belőle kipréselni, 3 óra kijelzővel... gondolom az pár töltéssel javul majd egy picit, de biztos ami biztos ma megjött ehhez is a 2000-es aksim :D ha kijönne 4 óra kijelző, vagy még egy picit több, az már nekem elég lenne, valszeg úgysem 3G-vel fogom tolni, 2G elég szokott nekem lenni, csak kíváncsi voltam erős terheléssel mit bír :)

    ja és picit talán nagynak érzem, kellemesen ül a kezemben, azzal nincs gond, de jobban félek, hogy kibillen belőle, mint az S2-nél :)

    összességében örülök, hogy ez lett, ma láttam egy S2-t valakinél suliban, és nem tetszett :D túl csillogós a keret :D

Aktív témák