Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #12867 üzenetére

    - wipe cache

    Ezzel a funkcióval lehet a cache partíció adatait törölni, ahová a programok gyűjtik használatuk során az adataikat..

    - mounts and storage

    Ez a funkció lehetőséget ad, hogy a telefon belső (system, data, cache) és külső (sdcard, sd-ext) partícióin elvégezz alapvető (mount, unmount, format) feladatokat:

    a.) mount/unmount /system, /data, /cache, /sdcard or /sd-ext

    Ezzel a funkcióval tudsz váltani a partíciók állapotai (felcsatolt, lecsatolt) között. Általában a felhasználóknak nem kell ezeket az állapotokat változtatni.

    b.) format boot, system, data, cache, sdcard or sd-ext

    Ezzel a funkcióval tudod a kiválasztott partíciót formázni. Ezzel nagyon óvatosan bánj, mert a formázás összes adatot törli a kiválaszott partíción, akár a telepített ROM-ot is el tudod így távolítani akaratlanul.

    szóval azt akarjátok mondani, hogy egy új rendszer felhúzása után, mikor elindul egy rendszer, akkor nincs "maradvány" a programokból?
    hát szerintem van!

    anno nem engedtük az alaprendszert elindulni, úgy raktuk fel cwm-ből az új romot, (odint, reboot pipa nélkül, akksi ki-be, egyből recoverybe) nehogy az első indítás "bepiszkolja".....
    szóval lehet én nem érzem ezt a témát, de a tapasztalatom más...

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Aktív témák