Hirdetés

Aktív témák

  • R2D20208

    addikt

    válasz Rotate #13810 üzenetére

    Kint volt. Hát vegyes érzelmű vagyok nagyon... A faszikám azt mondja a világ legerősbb telefonja ami létezik.....Szeptember, Október kiadás. De...Menübe lépéskor rángat, laggol, mint a párom Galaxy Ace - je. ( bár azt már sikerült megcsinálnom ) Kellemes gép, de fura. Kérdeztem ez csak egy teszt FW ? Válasz . Nem . Akkor viszont 4 mag valahol az éterbe. :U 2 Kamera volt a telóba. Ugyanaz az app :-D . Persze nincs kizárva, fejlesztik még , és akkor jó lesz. Sony Xperia S t nyomogattam, az kellemes, de nincs magyar szervíze. Hmm. Htc One is kellemes, viszont 180 K ért....Hát röviden összefoglalva. Még ezeket az "erőgépeket " kipróbálva is azt kell mondanom Jó a mi telefonunk nagyon !

    (#14012) redXIII ez így nagyon nehéz. GB t akarsz vagy ICS - t ? MIUI vagy cm9 esetleg ? ICS Wanamot dícsérik, többen csalódnak benne. VK Stable jó, de szintén valakinek nem. Te kell sztem tesztelj Romokat, és amit a te telód "szeret", azt hagyd fent. Itt keresgélj, és te dönts sztem, mert ami másnál tuti jó, nálad lehet nem okés.

    [ Szerkesztve ]

    ★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

Aktív témák