Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Laris2 #14629 üzenetére

    Hat megprobaltam par modon hogy elerjem azt a gerendan levo hatizsakot, de nem jott ossze, nem tudom hogyan lehet onnan leszedni, aztan 10-15 perc probalkozas utan hagytam a francba, szivassanak vele mast.

    Tovabbra is gond az hogy az uzenetek ertelmezhetetlenek, a script allomanyba elfelejtettem belenezni, azzal mit tudok kezdeni, ha megteszem?

    Most elakadtam Irokeznel, el kellett adjam a sajat cuccaim java reszet, hogy meglegyen a 40 ezer, jott is valami uzenet, de nem tudom mi, hova kell menni, hogy meglegyen a cuccunk? Vagy atveres? Mind1, de onnantol mit kell csinalni, mert nem jovok ra.

    Shield : igen jo ez a Saiga, pontos is, kozelrol szep fejlovest lehet megereszteni a mutikba, fekszenek is tole rendesen.A rohej az, hogy az AK fegyver tul keveset sebez, pedig jo a 75 loszeres dobtar miatt. 1 nyamvadt kutyaba is legalabb 5 golyo kell (igaz kezdo szinten jatszom, mert nem akarom magam meg jobban szivatni).

    UI : tortenetileg kb hol jarhatok, most az X-16 laborba kellene ugye lemenjek, ez a tortenet 1/3, fele legalabb?
    Mert van meg a farmos palya, Pripjaty, esetleg meg az eromu, de gondolom meg addigra jol osszekuszalnak mindent, sok maszkalnivalo lesz me'g.

Új hozzászólás Aktív témák