Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xFreex

    aktív tag

    válasz Dhampir #4816 üzenetére

    Tudom, hogy már késő, és hogy nem fogsz előlről nekiállni, de azért mégis....

    3 flash a szolgálatos szerelőnek:

    1 rejtekhely infot a céllövöldés fickótól tudsz megvenni a szolgálatos bázis északi bejáratánál
    1 rejtekhely infot vagy a csapostól, vagy a kereskedőtől tudsz megvenni a szolgálat bázisán. (Nem tudom, melyik már régen volt.)
    1 flasdirve-ot pedig az agropromi stalker bázison kapsz a titkos kereskedőtől, ha megcsinálod neki a küldetését a mocsaras részen.(Az udvaron a tartályok közti csatornalejáratban találod az ipsét.)

    A szeméttelepi bandita bázist meg csak akkor tudod elfoglani, ha beállsz a stalkerekhez a kordonban.
    Ekkor megkapod a küldit Valerian atyától. Aztán vagy jönnek szépen a stalkerek, vagy szokás szerint valahol elakadnak egy tábortűznél és szalonnázgatnak. :DDD
    Sajna miután elfoglaljátk egy idő után mindenképpen visszatérnek a fosztogatók, de hát ilyen a respawn rendszer. :)

    Vérzés ellen buborékkal kiegyensúlyozott láng-ot szoktam használni.

    Nem vagyok benne biztos, de a zárt légkörű fejlesztést azt hiszem csak a banditák szerelője tudja elvégezni.
    A szolgálatos szerelő meg a pkm-100 -ast tudja majd fullra fejleszteni. :F

    - This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

Új hozzászólás Aktív témák