Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • válasz bb71 #2746 üzenetére

    Nagyjából meg van, nem szoktam teszteli, hogy ennyi is az annyi de néha amikor rá nézzek egy-egy komolyabb letöltésre akkor 90-100 Mbps is meg van. Általában a túl oldal nem tud többel adni a cuccot így a max sebességet nem tudom elérni.
    Természetesen a 120 Mbps-et nem lehet egyetlen letöltéssel kihasználni, kell kb 3-4 külön letöltés, letöltésenként is több szál (nálam a letöltés vezérlőben 8 szál/letöltés van), hogy menjen ami a csövön kifér. Régebben teszteltem mit tud a netem FTP letöltésekkel, Linux DVD-ket és sebesség teszt fájlokat (véletlenszerűen generált karaktereket tartalmazó semmivel sem olvasható fájl) szedtem le teszt jelleggel egyszerre 2-3 szerverről, összesen kb 4-5 egy idejű letöltésem volt és így sikerült elérnem a 120-as tempót.
    A feltöltés az egészem más, azt elég könnyen ki tudom használni, torrent-en simán viszi a max sebességet, nálam 1 MB/s-re van belőve a feltöltési küszöb, hogy más alkalmazásiknak is legyen bőven még sebesség. 1MB/s torrent feltöltés mellett simán tudok küldeni egyszerre akár 4-5 több megás mellékletet tartalmazó e-mail-t vagy képet feltölteni webalbumba (normál digi kamerával készülteket, nem Facebook-ra/Twitter-re szántakat).
    Természetesen a 120-as csomag kihasználásához már komolyabb erőforrás kell, egyszerre több gépen is mehet a nagy sebességet igénylő móka.

    [ Szerkesztve ]

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Aktív témák