Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N€T0X|N

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Ventur@ #368 üzenetére

    Igen, az alfa nehezen kezelhető, de megy mint a barom. Egyenesben otthagytam vele a Hondát és a Cruze-t is. :K

    Egyébként akinek van hamachija (a tegnap beállítottak sazerint), azt kérem tesztelje az 5.123.182.15 -ös szervert!
    Elméletileg nincs lag (ezt kéne tesztelni). Most minden pálya be van állítva, és pörgeti körbe-körbe. Kis időre itt kell hagynom, aki tud kérem jöjjön fel, és nézze meg. Nem túl erős gépen állítottam be, meg akarom nézni, hogy egyáltalán elbírja-e a terhelést. Meg úgy általában tesztelni-tesztelni-tesztelni. Előbb vagy utóbb jó lesz ez. :R

    Sent from my keyBoard

  • dzsavermadar

    senior tag

    válasz Ventur@ #368 üzenetére

    Persze, hogy igazatok van,
    azért is írtam, hogy még messze van a "végleges" beállításoktól az autóm.
    Sőt nem is lehet véglegesről beszélni, hiszen minden pálya külön beállítást igényel, és gondolom autónként is van különbség. De ez már csak profi szinten lévőknek nem okoz gondot.(mondjuk Sziszifeca). Piff-puff és megvan a testreszabás.
    Nálam meg az is baj, hogy a valósághoz közeli érzést keresek minden autós játékban.
    A Gridben is azokat a kocsikat szeretem, amelyek a legközelebb állnak a valósághoz.
    Majd állítgatok, és meglátom az eredményt, bármi lesz is.
    De ennek köze sincs ahhoz, hogy imádok veletek gurulni, akár itt, akár a Gridben.
    Mindegy mire jutok, azért a legfontosabb a részvételem. :R :R :R

    Ted
    Megnéztem a videódat, te már tudtad ott tolni a gázt, ahol én még nem,
    csak szerettem volna.
    Szépen mentél, ahogy kell.Grat!

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

Új hozzászólás Aktív témák