Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KSparrow

    senior tag

    válasz fullextra #4504 üzenetére

    az akku mindenképp rendben van. a szoft vagy a kontakt esélyes, mert ma szereltem egy 2760ast, elállt a kamera, és totál kifagyott a mocsok. csak abban meg tudtab piszkálni, ebben le van takarva, ilyen kamerát még nem bontottam (6230i-ből már szedtem ki gond nélkül, de ez másmilyen) majd lhet megkockáztatom. ha az se, akkor szoftver, de más baja nincs...

    Meroly (#4514):én minden telefonom szeretem... :D persze ami Nokia, azt méginkább. vannak családi darabok, és vannak, amikért meg kellett harcolnom. még midig emlékszem, amikor megvettem a legelső 650esem, aztán elpasszoltam, mert roncs volt, de lett egy jó még előtte. a 640-540 párost alkudtam. egyben. amikor mentem a 9210ért, emlékszem, nagypapám beteg volt, kórházban, de még azt is tudom, hogy a 9110est használtam, még mutattam is az eladónak.. :) majdnem mindhez fűz valami emlék, és ez így jó. én pl a 8850esem megtartom, hiába dobálja el a hálót, és hiába félig ugy-félig gyári a ház...
    persze ami nem kell, azokat meg eladom/elcserélem. ahhoz valami nagyon durvának kell lennie, hogy újrahasznosíttassam... (a hatodik elázott 5110, a zárlatos gh688 meg a végfokos, halott, félig belezett 5210) mondjuk még itt vannak, és várják a halált.

    am. a 8850ről, annyit, hogy nekem is nagyon bejön, egy 4-5 napig nyúztam, bírta. csak eldobta a térerőt, és nem volt kellemes. ha lenne pénzem, lehet vennék egy jót. de legalább most játszom a gx-10i-vel... :D a Benefon ESC! mellett... :DD ja, és Meroly: néha vizem harmadiknak az 5310est, de az már csak zenelejátszó....

    Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Új hozzászólás Aktív témák