Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz rizso #789 üzenetére

    Canonfan:
    1. sima routerrel tuti megy. Csak én ezt a laptopos megoldást már korábban is használtam, és pl S2-vel vagy Sensationnel, de még egy Alcatel 990-nel sem volt (utóbbinál annyi, hogy a Play nem ment, csak a böngészés és hasonlók).
    2. Tényleg nehéz leszedni (főleg ha nem akarod eltörni), de külön eszköz talán nem kell hozzá. Nem kell naponta leszedni, és kész...
    3. Gyári fólia tökéletesen megteszi, nagyon szépen, buborékmentesen van rajta.
    4. Akksiról eddig csak jókat tudok mondani - már amennyire tudok róla nyilatkozni. Reggel vettem le a töltőről (8 után), napközben sokat baszakodtam a wifivel, mert nem akart összejönni a korábban említett csatlakozás, telefonáltam egy bő fél órát, fényképezgettem, néha próbálkoztam a mobilnettel is (csak le vagyok korlátozva, és piszok lassan ment), rezegtettem elég sokat a tesztelések miatt, meg hát sokszor csak úgy nyomkodom az újdonság varázsa miatt. Ja és 3G hálózaton használom, viszont az auto szinkronizálást kikapcsoltam, kb. óránként frissítek most (manuálisan). És most 62%-on van.
    5. Nem tudom, én ki sem bontottam, maradtam a jól bevált CX400-nál. A gyári biztosan iszonyat gagyin szól, maximum csak telefonálásra alkalmas (legalábbis a korábbi tapasztalataim alapján nem nagyon találkoztam normális gyári fülessel, főleg nem ilyennel. Még a Sensation fülese is ratyi volt, pedig az komolyabbnak tűnt. Na jó, az N8 gyári fülese tetszett, csak az agybadugós volt, és minőségibb is).

    Köszönöm szépen a válaszodat, és a hasznos infókat! :) :R :R

    Még annyit szeretnék megkérdezni tőled, hogy napfényben mennyire olvasható a kijelző, ugye a Tegra2-es GrandX-nél több helyen is azt olvastam, hogy napfényben alig látható a kijelzője, illetve, hogy te hogy tapasztaltad, hogy lehet könnyebben leszedni a hátlapot, van valami trükkje amitől könnyebben/gyorsabban lejön?

Új hozzászólás Aktív témák