Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz #40993792 #783 üzenetére

    A nálam lévő példányt mindenképpen visszaadom. Még azt nem tudom, hogy csak kicseréltetem (és akkor mindenképpen ez a típus marad, utána már nem adhatom vissza, hogy kösz nem kell), vagy élek a 8 napos elállási jogommal (és esetleg úgy rendelek majd egy másik ugyanilyet, és ha az is hibás lesz, akkor még mindig választhatok mást). Nagyon hajlok az utóbbi felé, hacsak helyben a T-pontnál ki nem próbálhatok egy másik darabot. Ha ki lehetne próbálni, és hibátlan lenne, akkor ott helyben cseréltetném.

    Annyit hozzátennék, hogy a "8" napos elállás alatt nagyon vigyázz rá, nehogy valami baja legyen, mert akkor könnyen lehúzhatnak pár ezressel (első pár percben mutattam apósnak, forgatja, nézegeti, egyszer csak kicsúszott a kezéből - még jó hogy elkapta, és amúgy is csak az ölébe esett volna). Én is elszórakozhatnék még vele pár napig, de nem akarom kísérteni a sorsot - az ördög nem alszik :)

    gulyatoma: bravó! :C És mekkora fájlokat lehet átküldeni? Pl. konkrét videókat/filmeket is át tudsz tolni egyikről a másikra?

    Canonfan:
    1. sima routerrel tuti megy. Csak én ezt a laptopos megoldást már korábban is használtam, és pl S2-vel vagy Sensationnel, de még egy Alcatel 990-nel sem volt (utóbbinál annyi, hogy a Play nem ment, csak a böngészés és hasonlók).
    2. Tényleg nehéz leszedni (főleg ha nem akarod eltörni), de külön eszköz talán nem kell hozzá. Nem kell naponta leszedni, és kész...
    3. Gyári fólia tökéletesen megteszi, nagyon szépen, buborékmentesen van rajta.
    4. Akksiról eddig csak jókat tudok mondani - már amennyire tudok róla nyilatkozni. Reggel vettem le a töltőről (8 után), napközben sokat baszakodtam a wifivel, mert nem akart összejönni a korábban említett csatlakozás, telefonáltam egy bő fél órát, fényképezgettem, néha próbálkoztam a mobilnettel is (csak le vagyok korlátozva, és piszok lassan ment), rezegtettem elég sokat a tesztelések miatt, meg hát sokszor csak úgy nyomkodom az újdonság varázsa miatt. Ja és 3G hálózaton használom, viszont az auto szinkronizálást kikapcsoltam, kb. óránként frissítek most (manuálisan). És most 62%-on van.
    5. Nem tudom, én ki sem bontottam, maradtam a jól bevált CX400-nál. A gyári biztosan iszonyat gagyin szól, maximum csak telefonálásra alkalmas (legalábbis a korábbi tapasztalataim alapján nem nagyon találkoztam normális gyári fülessel, főleg nem ilyennel. Még a Sensation fülese is ratyi volt, pedig az komolyabbnak tűnt. Na jó, az N8 gyári fülese tetszett, csak az agybadugós volt, és minőségibb is).

    Klitzn: ha jól tudom WH-701 járt az N8 mellé, és az elég jó volt! Árban én olyan 5-10k körül tippeltem volna, de elvileg 3eFt körül megvásárolható.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák