Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz Peter_Pan #613 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszodat, és a hasznos infókat! :R :R

    Nagyon jól hangzik amit írtál, (+ megnyugtató az is, hogy a többieknek akiknek már megvan szintén jó tapasztalatai vannak) az FM rádió az tényleg működhetne azért, de ez számomra se nagy érvágás, mert a mostani telefonomban van ugyan, de nagyon ritkán használom. Bár azt nem értem hogy ha a ZTE-nél gondolom tudták hogy nem fog menni, akkor egyáltalán miért rakták bele, lehetett volna azt is csinálni mint a sima (Tegra2) GrandX-el, ott nincs is alapból FM rádió, viszont pont emiatt bízom benne hogy ezért egy frissítést minimum kapni fog, és ha lesz rá JB, akkor abban már biztos javítják ezt a dolgot.

    A ledet mint zseblámpát inkább sajnálom, de ha tényleg nincs hűtése a led-nek, akkor ez így még mindig jobb, mintha pár világítás után tönkremenne. Viszont az érdekelne engem is, hogy mi az a rövid idő, mert ha 1-2 percig bírná, akkor az pont elég hogy megtalálja az ember a kulccsal a zárat este stb...

    A képek és a videók meggyőzőek szerintem is, részemről is köszönet érte, :R már most ott van egy kis vigyor a szám szélén, hogy mit fognak szólni a barátaim, ismerőseim, ha pár videót mutatok majd nekik Full HD-s tévén, és majd lazán közlöm velük, hogy telefonnal csináltam... :DD

    Ha nem lesznek megbízhatósági gondjai, és az általam használt alkalmazások menni fognak rajt (Intel proci miatt) akkor szerintem nagyon szeretni fogom ezt a telefont, már alig várom hogy jövő 7-en nekem is meghozza a futár :) :)

Új hozzászólás Aktív témák