Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Horsee #35 üzenetére

    A hangnem elég flémes volt, ekként ment a reagálás. Nyilván mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mire költi a pénzét. Akinek fontos a pedigrés gyártó, az nyílván rá se fog nézni egy ZOPO-ra (bár azt sem tartom kizártnak pár év múlva, ne feledjük, hogy egy 2012-ben létrejött cégről beszélünk! Ehhez képest eléggé tepernek...).

    Én például szívtam már mindenféle telefonnal (mert hiába márkás egy telefon, még egy Samsung-on vagy Sony-n sem lehetettlen pl. bootlop-ot látni), és annyira jöttek a kínai mobilos írások, hogy úgy döntöttem, hogy belevágok egy kínaiba (persze csak képletesen :P ). Összeségében egyébként én továbbra is tartom azon véleményem, hogy ár/értékben a ZOPO ZP998 nem rossz választás. Van GG, NFC, OTG, OTA (bár nálam például azzal volt probléma, másnál nem), 5.5"-os FHD IPS kijelző és 2 GB RAM. Ide pedig úgy jutottam el, hogy én eredetileg a Moto G és az Xperia SP között vacilálltam... Szóval elég hosszú út volt. Én az LTE hiánya miatt vagyok egyedül kicsit szomorú, de együtt lehet élni a gyakorlati 3-4 Mbps letöltési sebességgel is (nem is olyan régen itthon sem volt gyorsabb a netem...).

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák