Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    Mobilhálózatokból minden létezőt kezel a gép, mobil adatkapcsolat esetén pedig ezeket tudja: GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA, HSPA+.
    sajnos pont az LTE hiányzik a végéről.

    A WiFi ismeri az összes fontos szabványt, úgymint IEEE 802.11 b/g/n és 5 GHz-es.
    sajnos itt pedig az AC hiányzik a végéről.

    A GPS-ből meg a Glosnass támogatás hiányzik.

    Több kínai telefonom is volt/van, most is itt fekszik előttem egy Lenovo P780, de a nejemnek is egy Bedove, a fiamnak meg egy Jiayu G3T van, szóval nem lehet rám fogni hogy ne ismerném őket, egyik legelső vagyok a magyarországi Lenovo A820 tulajok között, a lenovo felület teljes magyarítása az én lelkemen szárad pl.

    De azért a cikkből is kiérződik, illetve a telefonokon is ha az ember huzamosabban használja, hogy ezek azért még nagyon távol vannak a kompromisszummentességtől. Talán 1-2 év múlva forrják ki magukat annyira hogy valóban minden funkciójukat alapból kihasználható telefonok legyenek mindenféle mókolás nélkül. Ez alól talán az Oppo az egyetlen kivétel, viszont azok már árban gyakorlatilag ugyanott vannak mint klasszikus márkás (HTC, Sony, LG, Samsusng) csúcstelefonok.

Új hozzászólás Aktív témák