Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Gratu a telóhoz és az alapos bemutatóhoz, azt hiszem akkor az én Logout-os írásomat jegelem is. :P

    Csak pár észrevétel:

    *A fő kamera valójában egy 13.2 MP-s OmniVision OV 13850-ös (legalábbis az enyémben). Az első marketing anyagokban is 13 MP-sként hivatkoztak rá, csak gondolom mennyivel jobban hangzik a plusz 1 megapixel...
    *A kamera a gyári szoftverrel valóban csak 1080p/30fps-es videót tud csinálni, de maga a szenzor akár 13.2MP/30fps-t is tudna rögzíteni, de támogatja a 4K videórögzítést is. Valamiért azonban ez nem elérhető még külső szoftverrel (pl. Snap camera) sem. :(
    *A túl halk videófelvétel probléma még nem 100%-os, pl. a Snap Camera-val felvett videók továbbra is alig hallhatóak. :U
    *Ha már idézel engem (kis módosítással), akkor azért egy köszönöm szintű megemlítés illendő lenne. :)
    *Van már topicja is! :)
    *A 4.4-es Android valamikor 2014 Q2-ben várható az MT 6592-es SOC-hoz, reméljük a gyártó hamar kidobja majd azt is.

    Amúgy mindent összevetve tényleg nagyon korrekt kis telefon, noha nekem pl. a GPS-el első nekifutásra voltak kissebb gondjaim, illetve a 20140106-os ROM akkukijelzése elég mókásra sikerült (az első 3 órában stabilan 100%-on maradt, függetlenül a használattól), továbbá az újabb ROM-al is csinált nekem is olyat, hogy egy reboot után több kraftot jelzett az aksiban, mint előtte. :)

    Ezzel együtt is nagyon ajánlott, és örvendetes, hogy a ZOPO a jelek szerint nem felejt el foglalkozni a frissebb ROM-okkal! :C

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák