Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz ldave #58 üzenetére

    Akinek médiacenter kell annak jó az x1, akinek gyerkőcei vannak annak jó a kinekt, aki csak játszani akar az leszarja ezeket :D

    Mellesleg ezeket a nagy fícsöröket még mindig nem értem miért fontosak, ha egy tablettel/laptoppal s egy okostv-vel/okosító stickel kb mind ki lehet váltani amit tud, cserébe jobb azokon az élmény s nem kell feleslegesen menjen még 1 gép ha tv-t nézek... Kicsit ilyen samsungos featureök ezek számomra :D De ha valaki leírja miért jobb tv-n ie-vel böngészni, mint tableten, miért jobb dlna-hoz netflixhez bekapcsolni az x1et a helyett h a tvről intézném, miért jó h tudok filmet nézni s játszani egyszerre, miben jobb h a tvre jön a noti h menjek játszani minthogy a telefonomra, miért jobb console-al skypeolni játék közben mint laptoppal, miért jobb snappel elfoglalni a tvről egy részt a helyet h a laptopon legyen a + info (akár youtube is, hihetetlen micsoda multitask dolgok ezek) valamint miért jó kinekt elött ugrabugrálni... van 1-2 cím aminél fontos, de azok eddig kb mind ilyen szar demok voltak, talán pár év s lesz értelmes, bár az igazi gamer sztem csak a kontrollerben / bill+egérben gondolkodik... miért jobb hangal irányítani (1-2 menüfunkciót gyorsabban elér az ember, de én menüben ritkán kolbászolok, record thathez nem kell kilépni de psen ott a dedikált gomb s kb ennyi) és miért baj az h egy konzol ami játékosoknak készült, az "csak" erősebb lett + 1-2 játszáshoz kapcsolódó funkcióval bővült, mikor az embernek kb 99% h már van egy bevált, jól működő nappali setupja, amihez pluszt nem nyújt nagyon az x, konkrétan nekem semmit se... persze ha valakinek nincs laptopja ne adj isten tablete, s nincs okostvje és okosító sticket se akar venne, annak jól jöhet az x1, de ne csináljuk már úgy mintha eddig elérhetetlen dolgokat nyújtana... kényelmesebbnek tűnik, de ux szempontból az eddigi megoldások sokkal jobbnak tűnnek...

Új hozzászólás Aktív témák