Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz kristof83 #25 üzenetére

    "Jelenleg max közepes kinézetű műanyag telókat adnak felső kategóriás áron!"

    Juhuj, ez kezd a nap topikja lenni nálam (de azért még benézek). :DDD
    Fogtad már egyik WP7-es telefont is a kezedbe? Igaz nekem is csak egy Optimus 7 volt a kezemben közülük, de sok mindent tudnék rá mondani, csak azt nem, hogy közepes kinézetű műanyag telefon. Igaz, hogy kinek mi a közepes kinézet az eléggé szubjektív, de az anyaghasználat azért már csak egy tényszerű adat. Egyébként az Optimus 7 az egyik legminőségibb hatású telefon ami valaha a kezemben volt, totál masszív, mintha egy vasdarabot fogtam volna a kezemben, annyira egyben van.

    Optimus 7
    "Az egészen biztos, hogy a koreai vállalat egyik legjobb minőségű eszközéről van szó, a kijelzőt borító, rendkívül ellenálló plexi, a fémből készült hátlap, a nagyon jó minőségű műanyagok és a tökéletes illesztések kellemes élménnyé teszik az eszköz kézbe vételét"

    Ominia 7
    "Az anyagminőség egészen kiváló. A kijelző értelemszerűen nem készülhet fémből, de szinte minden más felületen ezt használja a készülékház. Az összerakás precíz, az illesztések tökéletesek, árad a minőségérzet a telefonból."

    HTC 7 Mozart
    "Mellesleg a Mozart az egyik legjobban összerakott HTC, amit kézben fogtam. Az egyetlen darabból kialakított fém házkeret és az ezt csupán két helyen megtörő puha műanyag kombinációja szuper."

    A Mozart és a Trophy tényleg műanyag, de ott sem az jött le a tesztekből, hogy gagyi lenne. De ha még az is lenne, láthatóan van fémes választék, szóval totál nem értem én ezt a nagy műanyagozást.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák