Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz tuskooo #49 üzenetére

    Egy rohadt nagy baromsággal indítottál, mégis mit vártál? A "többiek" nem te vagy és csodák csodája, de egyik "többiek/mindenki" sem virított ilyen nevedhez méltó stílust kezdőrugásként a pofámba, viszont a többségüknek volt érdemi kérdése/mondanivalója veled ellentétben :)

    Hiába próbálkozol ezzel az ősrégi konform-manipulatív trükkel, mintha nagy hirtelen "mindenki a topikban" veled azonos véleményre került volna a hátad mögé kerülve, pusztán azért, mert bemondod és "mindenkit" személyes, aljas támadás ért volna a részemről, pusztán azért, mert nem azt írtam, amit te elvártál :DDD (frankón tankönyvi szint, kit akarsz hülyének nézni?)

    Nem személyeskedtem, csupán minősítettem az általad tahó stílusban idepötyögött nulla információtartalommal bíró kemény egy mondatot, amivel/amilyen stílusban eleve te indítottál (ennyit arról, hogy ki "személyeskedik" - eszem megáll :DDD )

    Én nem a kis havercimbid vagyok, sem a kutyád, tehát vagy normális stílusban szólíts meg, megadva az alapvető tiszteletet, vagy haladj tovább. Az ósdi manipulációs próbálkozásokat meg szerintem hagyd odakint, mivel ez egy szakmai fórum, nem barátok közt Magdi néne klub.

    Ha esetleg ennyiből még mindig nem lenne világos, akkor utolsó próbálkozásként máshogy mondom: "Tiszteletet, csak az kap, aki ad is" Így megvan?

    Ha esetleg a jövőben ellenállhatatlan kényszert éreznél arra, hogy reagálj valamelyik hozzászólásomra, a följebb felvázolt ismérvek figyelembevételével tegyed. thx!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák