Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sickboy25

    addikt

    válasz zka67 #2330 üzenetére

    Nnos köszönöm a választ.
    Nem számítottam ennyire bőlére :)
    Nah a kérdésemet mégsem tudtam meg :DDD

    nem ez lesz elsődlegesen a wd-re kötve azon már egy éve szolgálatot teljesít egy fujitsu siemens 1 Tb-s 7200 -es vinyó és tök halk, semmit nem hallok belőle :K és mivel nem ez lesz az elsődleges így igen szeretném az usb3-at, mert 2-esem van most 3-ast szeretnék. :D
    Tudom, hogy nem lesz jobb képem, nem is értem miért írtad :U :U Már bocs, de nem kérdeztem :D Ez már durva volt azért és igen tudom a piros gombbal lehet bekapcsolni... ;]
    Egy éve megvan és lehet az én hálózatommal van a gond, de egy 22 gigás mkv nekem nem jön át 1/4 óra alatt..., de még a 8 gigásat sem hiszem... De nálad biztos... Ezt sem kérdeztem amúgy :DDD És igen úgy szoktam, hogy laptop visz, ágyra felrak 1,5 m-es usb kábel bedug a laptopba és átmásolom a filmeket, amíg megvacsorázom és elkészülődök a lefekvéshez, kábel kivesz, minikábel, amit a WD-hez adtak visszadug a vinyóba és már nézem is! Ezt a műveletet havonta 2x csinálom meg és 25 film fent is van :) De leállítom magam, mert nem ez volt a kérdésem... :R

    Köszi a hsz-t amúgy :R :DDD
    Kicsit sok volt a vigyori fej és megszerkesztettem...

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Új hozzászólás Aktív témák