Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    Tenager, Lamacube: a tab tenyleg egy sz@r, nem lehet mashogy kifejezni sajna :Y :Y :Y

    en tokeletesen megertettem amit irt Bendeguz Ur, mert hasonlo erzeseket taplalok a masina irant, felhaborito h egy ilyen hw-el szerelt cucc, ilyen borzalmas sw-el jon.. az elso hozzaszolasaban egyaltalan nem szemelyeskedett velemenyem szerint, engem pedig egyenesen megnevettetett - az, hogy ezt valaki magara veszi idezek "mimozasagnak" tartom :U es nem ertem, miert kell szemelyeskedessel valaszolni egy szemelyeskedesnek hitt postra ha ennyire kulturemberek vagyunk.

    egyebkent felraktam a gepre kelzsoca romjat, eleinte ledobbentem, hogy mennyit dobott rajta - maig halas vagyok a faradsagaert e tekintetben - viszont nehany nap es nehany app telepitese utan elkezdett mindenre force close-t tolni, fix permission es wipe cache, mind hiaba.. youtube es chrome appok mar abszolut nem hasznalhatoak rajta, jo, hogy azert kaptak tolem szuleim, hogy ismerjek meg az "android vilagat" :DDD na errol ennyit, folyamatosan szivnak vele, gyakorlatilag csak a whatsappon valo kommunikacio maradt mar, az meg mukodik..

    amint megtehetem, hogy normalis aron hozzajutok egy nexus 7-hez, le lesz cserelve :(((

Új hozzászólás Aktív témák