Hirdetés

2014. október 20., hétfő

(#12151) szkury

szkury
(tag)

Sziasztok!
Nincs vkinek felesleges belerakós bőrtokja?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#12152) Xantomas válasza szkury (#12144) üzenetére

Xantomas
(őstag)
LOGOUT blog

Köszi, tegnap akartunk volna rendelni egy tokot, de a leírásod alapján ki lett lőve.

Viszont az Alleban, a Best o Byte-ban, egy kosárban a PC alkatrészeknél van egy halom hiányos 10, illetve 7-8"-es tabletekhez való tok. Billentyűzetes, és sima is. Mindegyik típusból hiányzik az eredeti Micro, illetve MiniUSB átalakító, valamint a stylus. A dobozokra rá is van írva, hogy kilopták.

3500 ft volt a 10"-os, és a 7-8"-os tabletekhez való billentyűzetes tok, 2000 a sima.

Ugyan az, mint az Ebayen kapható, ugyanúgy 16:9-es arányú tabletekhez van, de a a tok gerincét kicsit meghajtogattuk, valamint a gerinc melletti tartókat kivettük, és bugyigumiból a rögzítő füleket varrtunk, pont passzos. Nem lóg ki, takarja, 3500 Ft-ért nem volt sok, pláne, hogy nem kell egy hónapot várni, mire megjön.

A barátnőm használja netbook helyett.

Valamikor teszek is fel képeket.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12153) szkury válasza Xantomas (#12152) üzenetére

szkury
(tag)

Szívesen!
Én most vettem pénteken az Auchanban, lazer márkájú, és 8"-os (1800 Ft).
Ilyen:[link]

Jah, csont nélkül visszaadták a tokok árát az ed-nél (bőven tudtam venni belőle :C ), szóltam, hogy a kép se jó, ill. a passzolás!

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#12154) SzaboZE válasza szkury (#12153) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Na, mondtam én hogy auchanteszkóba tuti találsz :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#12155) szkury válasza SzaboZE (#12154) üzenetére

szkury
(tag)

:C :DD

(#12156) nope00

nope00
(tag)

Sziasztok első generációs azaz Wayteq xpad-70 készülékem van mostanság azt csinálja, hogy elfelejt mindent és visszaáll eredeti állapotra. Garancia már nincs. Valami megoldás?

Sony Xperia S CM10-216

(#12157) zozzo72

zozzo72
(lelkes újonc)

Vásárolsz egy új tabletet... :DD

(#12158) sqpp

sqpp
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Valahonnan olcsóbban lehet rendelni hozzá alkatrészt? (Akksi, töltő, digitizer)

http://www.hostinger.hu | Sony Ericsson K800i /Software Unlocked/ - WayteQ xTAB-70

(#12160) levi.hungary válasza xalli (#12159) üzenetére

levi.hungary
(tag)

:Y

(#12161) OMCShadow

OMCShadow
(újonc)

Sziasztok!

a WayteQ_xTAB_70_Nextgen_v1 linkje döglött, elérhetővé lehetne tenni megint.

Próbáltam feltenni, ezt xTAB-70 custom ROM - apeelme minden rendben ment, de nem bootol be a gép (megáll a logónál). Visszatettem a gyári ics-t, de az meg mindig restartol.

ez egy x-tab70-es.

Köszi

Shadow

(#12162) OMCShadow

OMCShadow
(újonc)

kieg az előzőhöz az xTAB-70 custom ROM - apeelme változat kétszer be bootolt, aztán már nem.

(#12163) Stark555184

Stark555184
(újonc)

Sziasztok. Van egy xtab 70-es táblagépem aminek egy buli során betört a kijelzője. :(( Szeretném megjavítani de kellene hozzá egy kijelző. Ha valakinek van egy ilyen gépe ami alaplaphibás. Akkor az írjon privátba. Nagyon sürgős lenne. Előre is köszi a segítséget. :)

(#12164) jocek13

jocek13
(tag)

sziasztok adott egy xtab 70 a kijelző fele fehér a másik fele fekete ez mi??? :R

(#12165) hd3650-65Hz

hd3650-65Hz
(újonc)

Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy hogy tudok róla mindent törölni és újratelepíteni (van rajta egy mára csomó fölöslegessé vált alkalmazás stb. - a mobilom gyorsabban tölti be ezeket inkább már azon használnám) , ez pedig maradna nyelvtanulásra, pdf -ek olvasgatására a mégis csak nagyobb kijelzője miatt.

Köszönöm.!

(#12166) bobalazs

bobalazs
(senior tag)
LOGOUT blog

Faxán döglött a topik. Fénykorába pörgött rendesen, és segítőkészek is voltak. Mára már mindenkinek kérdése, kérése ,maradt nulla válaszokkal.
Nekem is lenne kér(d)ésem:
Gyári ICS romhoz van root? Ha igen, lenne szíves feltölteni valahova akinek megvan?

http://kevan.org/brain.cgi?name=Boogenya

(#12168) bobalazs

bobalazs
(senior tag)
LOGOUT blog

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1627967

Akit még érdekel, a rootot itt megtalálja.

http://kevan.org/brain.cgi?name=Boogenya

(#12169) csévoka

csévoka
(újonc)

Sziasztok kaptam egy xtab - 70 kütyüt. Az történt vele, hogy le lett törölve minden a sd és a belső tárhelyéről. Most nem kapcsol be a gép nem érzékeli, töltésnél nem jelez a led sem. Tud valaki segíteni!!!!!! :Y :(

(#12170) LamaCube

LamaCube
(PH! addikt)

Sziasztok! Lehet valahol találni xtab 70i szétszedéséről videót?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12171) vmk válasza LamaCube (#12170) üzenetére

vmk
(újonc)

Kb sehol, de nem egy bonyolult. Leszeded a 4 kis gumit a csavarokról, kitekered a csavarokat és a káva mentén benyúlsz mondjuk egy bankkártyával, vagy ilyesmivel és szétpattintod óvatosan. Túl sok minden nem tud eltörni sem benne. Arra vigyázz, hogy óvatosan borítsd szét a kábelek miatt.

(#12172) LamaCube válasza vmk (#12171) üzenetére

LamaCube
(PH! addikt)

Köszi! Már aznap nekiláttam válasz híján :) Pont úgy van, ahogyan leírtad. :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.