Hirdetés

2014. október 1., szerda

(#12101) hd3650-65Hz

hd3650-65Hz
(újonc)

Sziasztok. Milyen androidos alkalmazassal tudok letolteni a bithumenrol vagy encorrol? Wayteq markaju tabletem van,. Mar probaltam parat, de nem mukodnek. Rakattintok itt egy torrentre, behozza az alkalmazashoz, de ott mind hibara fut. Valakinek valami tipp?

(#12102) hd3650-65Hz

hd3650-65Hz
(újonc)

sziasztok, ha a tabletre csatlakoztatok egy pendriveot, azt miert nem ismeri ugy fel hogy hasznalni is tudjam? tud vki segiteni? total commander alkalmazas nem is latja, a file browser latja de nem tudok ra masolni.

(#12103) Lasy válasza hd3650-65Hz (#12102) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

mert newm mindegy mekkora.
ha jól emlékszem alapból csak max 4GB-ot kezel

http://hardverapro.hu/tag/lasy összes hirdetésem.

(#12104) levi.hungary

levi.hungary
(tag)

[Ebay akkumulátor], szerintetek ez jó lenne egy xpad70-be? Vagy javasolnátok olcsó, de használható akksit hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#12105) levi.hungary válasza levi.hungary (#12104) üzenetére

levi.hungary
(tag)

Senki nem válaszol az akksi méretére? Megnézném magam, meg ugye ha megrendelem úgyis szét kell szedni... Szóval a 4 db csavar kiszedése után, hogy szedjem szét a gépet? Nem merem kipattantani, nehogy eltörjön.

(#12106) levi.hungary válasza levi.hungary (#12105) üzenetére

levi.hungary
(tag)

Szétszedtem az akkumulátort, hátha valakit érdekel: Az akksira ez van ráírva: MLP 455894 3200mAh 3.7V (+/-5%) Ez szériaszám lehet: AD0043000GMA2 a méret pedig: 95x59x4 mm.

(#12107) jocek13 válasza levi.hungary (#12106) üzenetére

jocek13
(tag)

bátor vagy én nem merném pattintgatni :C

(#12108) Tv

Tv
(senior tag)

Sziasztok. Xtab70i-m van ICS-el. Szeretném visszatenni rá a GB-et. Melyik a legfrissebb/legjobb gyári GB verzió? Illetve kell-e valami varázslat downgrade-het vagy csak a sima sd kártyás update?

Vagy ezt elnéztem és 70i-re már csak ICS van?

[ Szerkesztve ]

(#12109) tjb007 válasza Tv (#12108) üzenetére

tjb007
(Szakértő)
LOGOUT blog

A 70i-re csak ICS létezik.

[http://bit.ly/SoC-kisokos] ← FRISSÍTVE! (Az Intel kivételével, hamarosan bekerülnek azok is.)

(#12110) Tv válasza tjb007 (#12109) üzenetére

Tv
(senior tag)

Köszi a választ. Akkor marad ez.

(#12111) Elixión

Elixión
(kvázi-tag)

Hali van 1 xtab-70 esem és Az a problem h nem lehet bekapcsolni. Megáll a wayteq logonal. A recorvery bejon. Hard reset is volt semmi. rápakoltam az ujj Android 4.0.3 operációs rendszer . akkor bekapcsolt. restartoltam és ugyan ugy rossz?. Wayteq logonál megáll? van ötletetek?.. üdv.

Intel i5 4.5Ghz , Alpenföhn k2,ASROCK z77 Extreme 4, KINGSTON 8192MB HyperX Blu DDR3 1600MHz , Shapphire 7870Ghz ,Aoc 2436vwa 24" fullhd monitor

(#12112) vodika válasza Elixión (#12111) üzenetére

vodika
(tag)

Szia!
Nálam ugyanez a hiba, 2 éves a vas alig futott de megadta magát! kb. 1-2 hónapja tettem fel ugyanezt a kérdést de nem kaptam választ! Szerintem sérült a hardware ezért nem tud a load lefutni. Ha nem így van én is nagyon hálás lennék bármiféle ötletért mielőtt iktatom a "kukába".
Minden választ előre is köszönök!

Vodika
Nálam is az utolsó OS volt fent, de azzal akadt ki. Az elején csak néha nem indult el de OS újratelepítéssel még ment. Most már semmi nem segít! Nem szívesen mondom de nagy igazsága vagyon: kínai vacak... :(

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#12113) Xer303 válasza vodika (#12112) üzenetére

Xer303
(újonc)

Szintén ugyanez a hiba.
Senki sem tud megoldást? :F :((

(#12114) Iga007 válasza vodika (#12112) üzenetére

Iga007
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Szombat óta én is csatlakozom ehhez a táborhoz :( :W
Minden reset opción végigmentem, visszaállítás, de semmi...Ötlet?

(#12115) levi.hungary válasza Iga007 (#12114) üzenetére

levi.hungary
(tag)

Ne már, 4 egyszerre ugyanazzal a hibával...

(#12116) vodika válasza levi.hungary (#12115) üzenetére

vodika
(tag)

Szia,
Szerintem ez csak a "jéghegy csúcsa". Ahogy olvasgattam a fórumot másoknál is volt már ilyen eset. Én még vagy 2-3-ra emlékszem ami tuti ez volt. És hányan már be sem néznek mert ez a topic már elég döglött. Esetleg ötlet? :R
Köszi, Vodika

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#12117) sqpp válasza Elixión (#12111) üzenetére

sqpp
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nekem anno olyan is volt, hogy felraktam 4.0.3-as ics-t, és mikor újraindítottam olyan volt mintha, elfordítottam volna bootolás közben a képernyőt, és a WayteQ logó elfordult 90 fokot. :O
aztán csak egy újra telepítés segített

http://www.hostinger.hu | Sony Ericsson K800i /Software Unlocked/ - WayteQ xTAB-70

(#12118) zozokaa

zozokaa
(újonc)

Hali, valaki feltudná rakni azt az ac license filet légyszi?

(#12119) vodika

vodika
(tag)

Hali! Beszéltem a szervizzel és bár ugye távdiagnosztika mint olyan egy nemlétező fogalom :) annyit mondtak hogy valszeg ez flash hiba lesz. Nem tudom milyen flash a, amit igen limitált használat mellett, kivégez egy gép 2 év alatt..? Felteszem nem egy átlagos minőségű darab. Amúgy a szerviz nagyon kedves volt, segítőkész és mindenkinek javasolni tudom (akinek módjában áll persze) vigye oda a döglött kütyüt és kap egy ingyen diagnosztikát egy árajánlattal. Aztán ha kell megcsinálják, ha nem akkor költségmentesen érzékeny búcsút vehetünk a szervíztől és a kukázandó tablet-től is. :U
Üdv:
Vodika

(#12120) SzaboZE válasza Elixión (#12111) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

cache-t is törölted update után vagy előtt?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#12121) sid87 válasza decens (#12080) üzenetére

sid87
(senior tag)

Nem hinném hogy van olyan alacsony ár amiért megvenné valaki :)

Borzasztó egy táblagép, nagy hiba volt megvenni. Mondjuk akkoriban nem sok más alternatíva volt ilyen árkategóriában.

Samsung Galaxy SIII (Telenor) [4.3][XXUGNA8] | Wayteq xTAB 70i | ASUS MemoPad HD 7 | HP Probook 4535s

(#12122) decens válasza sid87 (#12121) üzenetére

decens
(tag)

köszönjük, emese :DD

http://pixelfirka.blogspot.com/

(#12123) sid87 válasza decens (#12122) üzenetére

sid87
(senior tag)

Ezek a saját tapasztalataim vele. :) Próbáltam én is eladni...

Samsung Galaxy SIII (Telenor) [4.3][XXUGNA8] | Wayteq xTAB 70i | ASUS MemoPad HD 7 | HP Probook 4535s

(#12124) levi.hungary

levi.hungary
(tag)

Ha a sok bedoglott xpad-70-bol valakinek van elado akkumulatora, akkor irhatna ram.

(#12125) Diamond500

Diamond500
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Látom nincs itt nagy élet, de hátha még 1-2 szaki néha idekukkant.
Olyan problémám lenne, hogy az xtab70i tabletemnek szétesett a bekapcsoló gombja. Már nem garanciás a készülék. Tudnátok e adni valami tippet mitévő legyek!? Szervizbe felvinnem nekem elég drága lenne, 40km-ert kéne utaznom, útiköltség és gondolom ezt kétszer mert ott kéne hagyni Pesten + szervizdíj stb...Szegény tabi nem ér annyit már sajnos. Nincs valami szoftveres trükk okosság esetleg, hogy hangerő gombokra átvinni azt a funkciót vagy valami ilyesmi lehetőség?

Nexus 4 KitKat 4.4.3 :P

(#12126) tjb007 válasza Diamond500 (#12125) üzenetére

tjb007
(Szakértő)
LOGOUT blog

Nincs rá trükk, ezen sajnos csak a szerviz tud segíteni.

[http://bit.ly/SoC-kisokos] ← FRISSÍTVE! (Az Intel kivételével, hamarosan bekerülnek azok is.)

(#12127) Diamond500 válasza tjb007 (#12126) üzenetére

Diamond500
(fanatikus tag)

Vajon a szerviz van annyira rugalmas, hogy postán elküldjön nekem egy mikrókapcsolót? (persze nem ingyen)én kicserélném már szétszedtem, eszköz is meglenne rá.. (Nagy veszteség nem érne, ha esetleg kinyírnám végleg)

[ Szerkesztve ]

(#12128) tjb007 válasza Diamond500 (#12127) üzenetére

tjb007
(Szakértő)
LOGOUT blog

Érdeklődd meg telefonon vagy e-mailben.

(#12129) Diamond500

Diamond500
(fanatikus tag)

R.I.P :(((

(#12130) SzaboZE válasza Diamond500 (#12125) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Nincsen, de ki lehet cserélni a kapcsolót. Ehhez viszont muszáj lesz szervizbe vinned. Nem hiszem hogy nem ér meg pár ezrest a gép. Nem muszáj Pestre vinned, egy ügyes pákahuszár meg tudja csinálni (én is magamnak csináltam meg).

Mellesleg itt 3e ft-ot írnak gombcserére: http://wayteq.hu/hu/node/62 (nem tudom miért drágább mint a többi gépnél, ahol 2e ft)

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#12131) Diamond500 válasza SzaboZE (#12130) üzenetére

Diamond500
(fanatikus tag)

Kicseréltem, ami sikerült is, de ahhoz az "érintő" szalagkábel csatlakozóját szét kellett, húznom... viszont visszatenni már nem lehet... és nincs érintés a masinán. De már be lehet kapcsolni :D
Amúgy meg az utazás lenne drága nem a kapcsoló csere. Persze így meg megpurcant a tablet. De ez van.

[ Szerkesztve ]

(#12132) sonaj0203 válasza Elixión (#12111) üzenetére

sonaj0203
(fanatikus tag)

Szia nálam is jelentkezett hasonló, Többször is újra kellet raknom aszem 4.2 ics-t, de egy-két ki be kapcsolás után meghülyült, és vagy meg állt a logónál vagy tovább sem ment. :(
Aztán gondoltam vissza rakom a régebbi androidot 2.3. és lás csodát most több hete használgatom minden funkcióját és nincs baja!!! :K :C
Mondjuk az előtt mindig rootoltam is, arra gondoltam, hogy az nem okozhatta-e a hibát, de most nem találom, hogy honnan töltöttem le hozzá a root-ot. Illetve lehet az csak a 4.2. androidra volt jó?
Tud valaki erre Wayteq xpad-70 2.3 valami jól működő rootot.?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#12133) Diamond500 válasza Diamond500 (#12129) üzenetére

Diamond500
(fanatikus tag)

Hogy került a smiley-m helyére egy Sony banner? :F

(#12134) poganytamas

poganytamas
(senior tag)

Sziasztok,

Csak szólok, hogy xTab-70i-n a legújabb, 5.2.27-es youtube alkalmazás ismét elindul a tableten, lehet frissíteni 4.0.8-ról :)

(#12135) Clemi válasza poganytamas (#12134) üzenetére

Clemi
(PH! addikt)

Köszi

(#12136) Bgs

Bgs
(senior tag)

Hali,

Régen jártam itt és nem vállalom az utolsó párezer hozzászólás végig böngészését :)

Jelenleg a gyári ICS rendszer van a tabletemen. Az itteni visszajelzések/tapasztalatok alapján melyik rom-ot érdemes fölrakni?

Üdv
Bgs

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#12137) Xer303

Xer303
(újonc)

Rengeteg embernél olvastam már ezt a bootloop hibát, illetve saját magam is tapasztaltam mindenféle ROM-al... Nem hiszem, hogy ez, hogy szinte minden 2. ember így jár, ez saját hibából van... ez széria hiba. Nem kéne ilyenkor a gyártónak visszahívnia a termékét, vagy valami?

Persze, tudom, hogy nem mindenkinél jelentkezett ez a dolog, de nagyon sok embernél, szóval kizártnak tartom, hogy ez a felhasználó hibája. Nekem pl. legelőször még a gyári ROM-al esett meg. Akkor még nem volt se root-olva, se semmi más belepiszkálás sem rajta...

[ Szerkesztve ]

(#12138) jfehervari1

jfehervari1
(kvázi-tag)

Üdv!

Van egy wayteq xtab 70 gépem nem butolt be,mondom lefríssítem elinditottam a frissítést és valami gond lehetett mert azóta nem reagál semmire tud valaki megoldást erre köszi,

(#12139) Belabaa

Belabaa
(lelkes újonc)

Találkozott már valaki olyannal, hogy egér csatlakoztatásakor a kis nyíl helyett a wayteq indító képenyője jön be? A nagy fekete wayteq felirattal. Az mozog a nyíl helyett. Wayteq 70i frissitett ics. Hogyan lehet javítani?

[ Szerkesztve ]

(#12140) Ladybird66

Ladybird66
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Régen jártam már erre, sok embernek segítettem többek közt a digis MF190-es stick beállításánál, de most belefutottam egy problémába.
Az xtab 70i-m eddig tökéletesen működött a digi stick-el. De most férjecském ötletére :(( változtatnom kell, mégpedig egy UPC stick-re.
Elvileg működik vele (E3131), ő utána nézett, de én nem tudom működésre bírni, a párom pedig nincs itthon, hogy "egye meg amit főzött" :(
A diginél (MF190) megvolt nekem az új apn beállítás:
Név: Digi
APN: digi
MCC:216
MNC:01
Azonosítás típusa: CHAP
APN típusa: default
Hozzáférési pont (APN) protokolja:IPv4

De a UPC-hez nem találok ilyen beállítási adatokat. A UPC oldalán van egy pár adat, de az édeskevés.
Pl. mi az a: Hitelesítéshez szükséges hozzáférési szám: *99# és ezt hova írjam be? Miért nincs az oldalukon MCC és MNC?
Ha valaki használ ilyen E3131-es sctick-et segítsen nekem (mint nőnek, aki ráadásul szőke is), hogy hova mit kell írni, hogy működjön.

(#12141) zoza32 válasza Elixión (#12111) üzenetére

zoza32
(újonc)

enyém sajna a wayteq logóig is csak 1 szer kétszer jut el, utána kikapcsol...annyit megírnátok hogy milyen a gyári töltője? esetleg egy kép róla...

(#12142) szil7

szil7
(lelkes újonc)

Sziasztok van 1 tabom de sajna a topikja nem nagyon pörög úgyh megpróbálom itt hátha vki tud nekem segíteni:) a cellkakészenléttel lenne gondom nagyon eszi az akksit, holott nincs beépített simhely én meg nem nagyon akarok hozzácsatolni semmit h tudjak vele telefonálni:) szóval ha letörlöm a phone.apk-t és annak a provieder.apk-ját az megoljda a gondot? illetve ezek az apk-k ne mfognak hiányozni a rendszernek alap használatkor? fagyasztani próbáltam őket de nem mintha nem is csináltam volna semmit:S

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#12143) gtivadar

gtivadar
(újonc)

Van egy megkímélt, hibátlan xTAB-70i-m eladó. Legújabb Androiddal, bőr tokkal és minden tartozékkal. Ajánlatokat ne ide, inkább privát üzenetben.

(#12144) szkury

szkury
(tag)

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, feleségemnek odaadtam az xpad-70-t, és ígértem neki bőrtokot hozzá.
Találtam az ext. digitalnál:[link], de mire megkaptam, teljesen más termék volt.
Nem belerakós, hanem körömféle tartókkal, de méretileg sem stimmel.
Hol érdemes vennem?

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#12145) SzaboZE válasza szkury (#12144) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Az XTAB-70i-m meghalt, így akinek kell akku, kijelző értelmes ajánlatért oda tudom adni. A gép nem kapcsol be, a kijelzője jó volt az utolsó pillanatig, érintőrész ajándék hozzá.

(#12146) szkury válasza SzaboZE (#12145) üzenetére

szkury
(tag)

Szia!
Tokod nincs esetleg?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#12147) SzaboZE válasza szkury (#12146) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Egy neoprén tokja volt, de nagyobb mint a gép és lötyög :) De bemész egy auchantescoba és ezerféle tok van a műszaki osztályon.

(#12148) Tv

Tv
(senior tag)

Sziasztok

Lehet hülye kérdés, de usb kábellel adatátvitelre rá lehet a xtab 70i-t PC-re?

(#12149) tjb007 válasza Tv (#12148) üzenetére

tjb007
(Szakértő)
LOGOUT blog

Igen, rá lehet.

(#12150) Tv válasza tjb007 (#12149) üzenetére

Tv
(senior tag)

Köszönöm :R

(#12151) szkury

szkury
(tag)

Sziasztok!
Nincs vkinek felesleges belerakós bőrtokja?

(#12152) Xantomas válasza szkury (#12144) üzenetére

Xantomas
(őstag)
LOGOUT blog

Köszi, tegnap akartunk volna rendelni egy tokot, de a leírásod alapján ki lett lőve.

Viszont az Alleban, a Best o Byte-ban, egy kosárban a PC alkatrészeknél van egy halom hiányos 10, illetve 7-8"-es tabletekhez való tok. Billentyűzetes, és sima is. Mindegyik típusból hiányzik az eredeti Micro, illetve MiniUSB átalakító, valamint a stylus. A dobozokra rá is van írva, hogy kilopták.

3500 ft volt a 10"-os, és a 7-8"-os tabletekhez való billentyűzetes tok, 2000 a sima.

Ugyan az, mint az Ebayen kapható, ugyanúgy 16:9-es arányú tabletekhez van, de a a tok gerincét kicsit meghajtogattuk, valamint a gerinc melletti tartókat kivettük, és bugyigumiból a rögzítő füleket varrtunk, pont passzos. Nem lóg ki, takarja, 3500 Ft-ért nem volt sok, pláne, hogy nem kell egy hónapot várni, mire megjön.

A barátnőm használja netbook helyett.

Valamikor teszek is fel képeket.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12153) szkury válasza Xantomas (#12152) üzenetére

szkury
(tag)

Szívesen!
Én most vettem pénteken az Auchanban, lazer márkájú, és 8"-os (1800 Ft).
Ilyen:[link]

Jah, csont nélkül visszaadták a tokok árát az ed-nél (bőven tudtam venni belőle :C ), szóltam, hogy a kép se jó, ill. a passzolás!

[ Szerkesztve ]

(#12154) SzaboZE válasza szkury (#12153) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

Na, mondtam én hogy auchanteszkóba tuti találsz :)

(#12155) szkury válasza SzaboZE (#12154) üzenetére

szkury
(tag)

:C :DD

(#12156) nope00

nope00
(tag)

Sziasztok első generációs azaz Wayteq xpad-70 készülékem van mostanság azt csinálja, hogy elfelejt mindent és visszaáll eredeti állapotra. Garancia már nincs. Valami megoldás?

Sony Xperia S CM10-216

(#12157) zozzo72

zozzo72
(lelkes újonc)

Vásárolsz egy új tabletet... :DD

(#12158) sqpp

sqpp
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Valahonnan olcsóbban lehet rendelni hozzá alkatrészt? (Akksi, töltő, digitizer)

http://www.hostinger.hu | Sony Ericsson K800i /Software Unlocked/ - WayteQ xTAB-70

(#12159) xalli

xalli
(lelkes újonc)

Sziasztok!!
Ha valakit érdekel én eladnám a WayteQ xTAB 70-esemet 16000-ft ért.

(#12160) levi.hungary válasza xalli (#12159) üzenetére

levi.hungary
(tag)

:Y

(#12161) OMCShadow

OMCShadow
(újonc)

Sziasztok!

a WayteQ_xTAB_70_Nextgen_v1 linkje döglött, elérhetővé lehetne tenni megint.

Próbáltam feltenni, ezt xTAB-70 custom ROM - apeelme minden rendben ment, de nem bootol be a gép (megáll a logónál). Visszatettem a gyári ics-t, de az meg mindig restartol.

ez egy x-tab70-es.

Köszi

Shadow

(#12162) OMCShadow

OMCShadow
(újonc)

kieg az előzőhöz az xTAB-70 custom ROM - apeelme változat kétszer be bootolt, aztán már nem.

(#12163) Stark555184

Stark555184
(újonc)

Sziasztok. Van egy xtab 70-es táblagépem aminek egy buli során betört a kijelzője. :(( Szeretném megjavítani de kellene hozzá egy kijelző. Ha valakinek van egy ilyen gépe ami alaplaphibás. Akkor az írjon privátba. Nagyon sürgős lenne. Előre is köszi a segítséget. :)

(#12164) jocek13

jocek13
(tag)

sziasztok adott egy xtab 70 a kijelző fele fehér a másik fele fekete ez mi??? :R

(#12165) hd3650-65Hz

hd3650-65Hz
(újonc)

Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy hogy tudok róla mindent törölni és újratelepíteni (van rajta egy mára csomó fölöslegessé vált alkalmazás stb. - a mobilom gyorsabban tölti be ezeket inkább már azon használnám) , ez pedig maradna nyelvtanulásra, pdf -ek olvasgatására a mégis csak nagyobb kijelzője miatt.

Köszönöm.!

(#12166) bobalazs

bobalazs
(senior tag)
LOGOUT blog

Faxán döglött a topik. Fénykorába pörgött rendesen, és segítőkészek is voltak. Mára már mindenkinek kérdése, kérése ,maradt nulla válaszokkal.
Nekem is lenne kér(d)ésem:
Gyári ICS romhoz van root? Ha igen, lenne szíves feltölteni valahova akinek megvan?

(#12168) bobalazs

bobalazs
(senior tag)
LOGOUT blog

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1627967

Akit még érdekel, a rootot itt megtalálja.

(#12169) csévoka

csévoka
(újonc)

Sziasztok kaptam egy xtab - 70 kütyüt. Az történt vele, hogy le lett törölve minden a sd és a belső tárhelyéről. Most nem kapcsol be a gép nem érzékeli, töltésnél nem jelez a led sem. Tud valaki segíteni!!!!!! :Y :(

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.