Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgx

    tag

    No, ma visszavittem a hibas termeket gyorsboltba...hat nem az tortent amit vartam...

    Ugyfelszolgalatos mikor meglatta a jelenseget 5 percig csak nezte, aztan elment - gondolom megmutatta fonoknek h akkor most ezzel mi legyen -, aztan visszajovetele utan elkezdte a meset..."Sajnos mivel se tegnap se ma delelott nem jeleztem h hibas a termek, ezert el kell kuldeni a gyartonak es ok majd bevizsgaljak..."

    WTF? delelottig visszaszolni? ez milyen uj dolog?
    Kerdezem a sracot h ha visszaszoltam volna akkor az mit valtoztatott volna meg? azt mondja akkor konnyebb lett volna nekik...de mi?

    Szoval viszakuldik, kaptam egy atveteli lapot amin rajta van h 3 munkanapon belul jeleznek h hogy all a kutyu...kivancsi leszek h mennyire tartjak be ezek utan, plane h a srac elotte azt mondta h kb. 1 het az egesznek a lefolyasa...

    Ja es persze mielott eljottem volna azert megkerdeztem h ez mibe fog fajni nekem? ugye nem kell attol tartanom h vmit ezert fizetnem kell?
    Valasz: "Ha biztos vagy abban h nem csinaltal vele semmi olyat ami ezt eredmenyezte, akkor nem kell semmitol sem tartanod"

Új hozzászólás Aktív témák