Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szodike

    csendes tag

    Sziasztok!

    Második napja vagyok egy xpad-70 tulajdonosa. Az első tapasztalataim pozitívak, bár ma csak egy factory reset térítette észhez a kicsikét, 99% hogy a feltelepített chainfire3d és drivere miatt - ami nélkül is megvagyok, csak kíváncsi voltam...
    A kijelző alacsony betekintési szöge akkor zavaró, ha filmet néz az ember, más esetben észre sem venni. A beépített lejátszó nekem teljesen megfelel, úgyis a hatalmas mennyiségű divx/xvid könyvtáramat szándékoztam rajta nézni. A képregény és könyvolvasó alkalmazások remekek. Zenelejátszónak szintén a gyárit használom - esetleg később a poweramp-ot fogom feltenni.
    ScummVM-et telepítettem még, ami gyönyörűen viszi a Lucasarts klasszikusokat (Monkey Island, Day of the tentacle, stb...)
    A launcher-t Go launcher EX-re cseréltem, szerintem mindenki szereti csinosítgatni a kütyüjét :)
    Végszóként annyit, hogy azoknak ajánlom, akik nem akarnak (nem tudnak) 80-120 ezer forintot költeni egy tabletre és hajlandóak néhány kisebb kompromisszumot kötni.

Új hozzászólás Aktív témák