Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyós

    őstag

    válasz #14121216 #3631 üzenetére

    Support és az akkuidő a Concorde mellett szól??

    Én nem beszéllek rá, de itt van Kelzsoca, Apeelme, és Cappa 72. Ennyivel elmondtam mindent.
    Concorde nem tudom hogy áll ilyen téren.
    Az akkuidőt végképpen nem értem mert ugyan olyan aksi van benne, ez is vígan produkálja a 2 napot.
    A Kitkat miatt ne vedd mert az 1,7Gb belső memória hamar betelik (real racing 3 900Mb, hárombetűs navi 500-600Mb)

    Ha nincs más felhasználói vélemény akkor nehéz lesz összehasonlítani a Talkal.(nem tudom van-e topicja, nem kerestem rá)

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

  • kelzsoca

    félisten

    válasz #14121216 #3631 üzenetére

    Nem fogunk se le sem rábeszélni egyik készülékre sem, én azt mondom ha van lehetőséged, akkor mindkét készüléket próbáld ki, majd ez után dönts.

    ui: amennyiben prémium kínai telefonra vágysz, tudom ajánlani a Xiaomi Note készüléket ebben a méretkategóriában, igaz az drágább is 30k-val, tehát ha árérzékeny vagy, akkor némi kompromisszumot kell kötnöd bármelyik általad felsorolt B brandes gyártót választod.

    Egyébként a gyártói és közösségi support mindkét gyártónál rendelkezésre áll.

    [ Szerkesztve ]

  • attilav2

    őstag

    válasz #14121216 #3631 üzenetére

    Ne vegyél mediatek-es telefont, mert a gps nem minden app al működik jól. Bár lehet hogy a 6582ben és 6592 chipekben javították ezt a hibát, 6589 chipest semmiképp ne vegyél, a talk5h semmiképp nem ajánlanám, ha már mediatekes kell akkor 6582 vagy 6592 mert azokban már iránytű is van ha jól tudom. Ha biztosra akarsz menni akkor qualcommost veszel, pl moto g 4g-t sokan dícsérik, gyors stock android felülete van, expansysnál megkapod. Vagy ebben az árkategóriában redmi 1s az edigitalnal, bár a miui kicsit lassabb lehet. Qualcommos telónál megvan az esélyed a 900mhz 3g-re, némelyik 6582-6592 mediatek modell is lehet hogy ismeri a 900as 3g sávot, így ennek fényében sem ajánlanám a 6589es tellákat mint pl a talk5h.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

  • attilav2

    őstag

    válasz #14121216 #3631 üzenetére

    Egyébként mediatek-es telónál előnyösebb a Kitkat mert ott javítva lett az ezzel a SoC al kapcsolatos dalvik számolási hiba, viszont a ConCordeval vigyáznék mert a jack csatija lehet hogy csak a saját headsetjével kompatibilis ennek mindenképpen nézz utána! Ha mindenképp mediatek-es telót akarsz az ára miatt akkor csak a 6582 6592 SoC okkal szerelt modellekből válogass, 6589 elavult felejtős. Tudnod kell továbbá hogy az mtk procis telóknál havonta frissíteni kell az EPO adatokat ha azt akarod hogy értelmes időn belül legyen pozíciód, ezt jelenleg az MT gps külsős app-al tudod megtenni mert a beállítások menübe épített EPO letöltés igencsak hektikusan hol igen hol nem működik. Az MT gps használatához rootolnod kell a telót. Ha elfelejted letölteni minden hónapba az EPO-t akkor elképzelhető hogy nagyon lassan lesz pozíciód. Qualcommnál különösen ha glonassos ilyen problémád nem lesz. És még egy érv a qualcomm+glonass mellett: ha az ember 50 60k-s kategóriába vesz tellát akkor igenis elvárható hogy a gps röccenésmentesen működjön, h már ennyi pénzt kiadtunk.
    A te dolgod hogy mérlegelj navira is akarod használni a telót vagy veszel külön pna-t tízezrekért.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák