Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JOEPAPA

    tag

    válasz Thome #187 üzenetére

    Nem is jól írtad!

    A 858 Smart -hoz a Blade ára 100százalékkal több...

    A Blade áráhot a döfi csak 50 százalékkal, azaz kicsit erősebb gépekkel kellene ennyiben a bladet hasonlítgatni ;)

    De semmiképp nem itt alant 20 e ft nál.

    Ma tapogattam kicsit célirányosan a 858 at, a LG optimus ME P350 et , és a Galaxy 3 ast (csak mert az utobbi két készülék függetlenül 40 e ft, ismét nem kellene hasonlítani, de megtettem)

    A Galaxy 3 kijelzője nektek jónak tűnik? Mert nekem a három kisfelbontású közül messze az LG volt a legjobb fényerőre, szinhőfokra, élességre. Gépelhetőség qwertz rn stb. (A Galaxy 3 nekem egyenesen homály, sárga a fehér, és sötét)
    Sebesség? Akadozás? ugyanolyan volt mindhárom.
    Fényképezőgép? Na ez a mobilokon szerintem nem létezik, maximum ha az asztalon ráteszem a D3100 am. Az egy jó kis "kompakt" gép...szóval nekem mind csak selejt amit készít, ezért nem adnék semmi pénzt, ha olcsóbbá lehetne faragni akkor a VGA is elég lenne, úgysem használom , csak évente egyszer, aztán megbánom, mert még egy alkatrészt sem lehet velük lefotózni rendesen. Itt nincs mélységélesség, itt maximum mélység homályosság van, de nem is lehet egy gyufafejnyi műanyagot objektívnek nevezni, sem egy négyzetmiliméteres lapkát érzékelőnek tekinteni.
    Zene? Hát...Hégha lenne valamelyiken SPDIF kimenet és felolvasnák a FLAC et akkor megpróbáltam volna, mp3 az csengőhang, szóval ez alaján sem osztályoznám...PIT BULLL TEEERIER! mindhárom, másra nem való...
    A multkor haver a Galaxy S XXXX el menőzött, hogy nédmá HD-t játszik, és tényleg játszotta...de akarom én nézni ekkorában? Az árából már elég tűrhető TV-t vehetett volna....na de ez már nem is 20 e inkább sokszor annyi.
    Netezni ekkora kijelzőn...? Ha muszály megoldható, az LG még kis betüméretnél is olvasható, de a Galaxy az homály, mág a 858 is jobb.
    Amit még kipróbáltam a kijelző feloldás, "telefonná alakítás", tárcsázás, vagy névjegyekben keresés hívás...mert ugye ezek telefonok is.
    Itt a nagy gubanc a Galaxy3 ason elég nagyok a számgombok sosem tévesztettem , a 858 al tárcsázni tuti 75 százalékos, töröl...töröl...töröl...szóval telefonnak leginkább eggyik sem.
    Az a baj ha normélis netezésre kell az 5 col minimum inkább 7 :), de egy ennél kissebb kijelzőért, akarom mondani telefonért is elkérnek 80 e ft ot, abból garis atom procis netbookot tudok venni 10 colos LED est, annak azért képe is van és minimum 250GB HDD...
    De bele lehet futni (csak netre) 59e ft os netbook akcióba is , mellé egy strapamobil amivel telefonálni is lehet, és esetleg JAVA GPRS 3G akkor a mailkliens is megy, pár emailt elolvasni...

    Nehéz döntés...De ha belegondolok , ha leejtem, leöntöm, lánctalpassal véletlenül rátolatok, vagy csak a kulccsomó elintézi, akkor a 20 e ft érte meg jobban vagy a 40-60-80-1x0e?...vigyázni kell rá? Egy telefonra?

    De 20 e ft ért droidot? BEST BUY a 858 szerintem, pláne ha 15990 lenne vitamaxal.

    Akkor annyit adnának még el éretségiajándéknak, hogy tuti visszajönne a vodának a feltöltéseken...azért a droid enne rendesen főleg ha be van kapcsolva ez az...amire észbekapna a sok sok frissdroidos, már vissza is jött a különbség.

    Tisztelt Vodafone! Tessék már a 858 Smart ot egy hétig 9900Ft ért mérni vitamaxban...
    (csak előtte csörögjetek rám mert vennék magamnak az asszonynak és a kétéves fiamnak...)

    [ Szerkesztve ]

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

  • JOEPAPA

    tag

    válasz pista59 #212 üzenetére

    Ezekszerint a tejesen legális felhasználó, ha vodánál akar venni akkor 858 vs. Blade egyértelmű.
    Ugye a 858 at jogtisztán csak a vodás telókhoz lehet korrektül hasonlítani.

    Én még egy 858 és lg optimus me p350 felhasználó tapasztalatait olvasnám szívesen, mert jelenleg ez a két lehetőség áll előttem.

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

  • JOEPAPA

    tag

    válasz Jane16 #215 üzenetére

    Esetleg a samsung galaxy 3 at nem tapogattad meg ugyanott? Samsung fan ok akik lehurrogták a 858 kijelzőjét modták nekem a galaxy 3 at érdemes megvennem, erre én megnéztema vodánál egymásmellett, hát nekem mintha a 858 egy kicsit élesebbnek, színhűbbnek tűnne. (Igaz az Lg optimus p350 sokkal jobb)

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

  • JOEPAPA

    tag

    válasz HXY #202 üzenetére

    A 858 al vagy a SGS2 vel WPA2 vel zárt saját hálóra fel tudsz csatlakozni? adatokat mozgatni? netezni?
    sima WPA esetén? vagy WEP esetén?

    (nem tenném nyitottá a hálom csak emiatt...tudom MAC szűrés, de akkor is...így is van az is, és sok más is, de a wpa 2 marad)

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

  • JOEPAPA

    tag

    válasz HXY #218 üzenetére

    Köszi.
    WPA2 fontos kérdés volt.
    MAC egy vicc tudom, ahogy a WEP is.
    Sok vacak eszköz miatt nyitvahagyni az ajtót nem lenne kedvem, inkább kerülöm.

    Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

Új hozzászólás Aktív témák