Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz ViZion #8 üzenetére

    "Uhh, hát most megyünk, nincs valamitek készen?"

    Uh hát ezen besírtam! :D Hangosan! Etikettes szintén... kész.

    Anya-lánya dolog nálunk is volt. Fúh nagyon megsz...ptam velük. Már majdnem ott voltam, hogy megmondom nekik, hogy bocsánat keressenek másik céget, mert mi nem vállaljuk. Nem a munkát, hanem őket.
    De ez hosszú story.

    Uniós tábla. Sablon grafika. Én csak kitöltöm. Mire az ügyfél ír vissza, hogy ő ezt nem így szeretné meg az ott másképp legyen, plusz még tegyem oda jó nagyba az ő logójukat! Meg az a nagy zöld felkiáltójel minek?
    ÁÁáh! :D Mondom küld csak el az NFÜ-nek ellenőrzésre... közben meg olvasgasd az arculatit mielőtt fölöslegesen dolgoztatnál.

    Az egyik kedvencünk meg a "gyümölcsöző kapcsolat" emberke. Ilyen tetoválásokat csinálnak, rocker papa meg rocker mama. Hogy nekik vektoros grafikák kellenek, kivágva sablonnak. Kb 5x5cm-esek de vagy 20-30 db... Ez megint kb a 2-3000 forintos kategória. De biztatott minket az ürge hogy ha ezt szépen megcsináljuk akkor az egy gyümölcsöző kapcsolat kezdete lesz, mert nekik majd sok ilyen tetoválás sablon grafika kell majd.
    Már röhögtem magamban, hogy mondom azokból az 5 centis grafikákból nem tudsz annyit idehozni, hogy egyáltalán megérje foglalkozni vele... De okés. Megcsináltuk neki, tetszett is, örült neki. Kifizette. Azóta se láttuk. :D Nesze neked gyümölcsöző kapcsolat. Bár nem is gond.

    Másik kedvenc. Ez egy sablon dolog, gyakori. Kéne valami grafika, valami design (molinó, szórólap, plakát akármi...). Mondom okés, valami elképzelés? Irányvonal? Stílus? Színek? Bármi? Aszondja, hát ő nem tudja találjak ki valamit én. Okés, rendben. 1,5-2 napom rá megy mire sok más mellett összedobok valamit ami szerintem rendben van. Átküldöm neki. Válasz: Áh én nem így gondoltam.... :U

Új hozzászólás Aktív témák