Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alien!

    senior tag

    A 3D egyik alapvető problémája szvsz, hogy pont rossz időben bukkant fel. A TV gyártók elkezdték vadul nyomni filmes tartalom nélkül (a 3D-sítő fos effekttől várták a csodát), a tömegeket elérő konzolok teljesítménye (ps3, x360) messze nem volt elég meggyőző eredményre (csak ál 3D-re, azaz taknyolásra) a PC-s piacot pedig tovább szabdalta a két VGA gyártó teljesen más rendszere illetve a különböző szabványkorlátok (max 1080p24hz 3D esetén) . Mire a megjelenítők ára leesett és a tartalom is bővülni látszott, addigra elkönyvelték bukásnak, és fordultak a 4K felé, amihez ugyancsak zéró tartalom van jelenleg. Kabaré.

    Én konkrétan mindent 3D-ben igyekszem játszani Tv-n vagy monitoron, mert szerintem ez sokkal több pluszt ad a játékoknak mint pl egy felbontásnövelés. Szerencsére a Tridefes srácok becsületesen heggesztik a profilokat, egy jól belőtt konvergencia/mélység párossal így szinte benne vagyok a játékokban. Minőségi 3D gaming jelenleg csak és kizárólag PC-n létezik.

    Egyébként meglepő módon jópár natív 3D-s játék jött mostanában ( Daylight, Grid:Autosport, Sniper Elite 3, Thief) szal azért annyira nem sz*r a helyzet kiadói oldalról mint ahogy a cikk sugallja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák