Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rayyy

    senior tag

    válasz dabadab #49 üzenetére

    Látom megfelelően nagy hülyeségeket írtam itt össze ahhoz, hogy ünnepélyesen ki legyek végezve a főtéren. Még tetézném is a bajt magammal kapcsolatban: nemhogy az említett dolgokat nem tanultam, de még csak felsőoktatási intézménybe sem jártam soha. Viszont, ha az, hogy nem értek a gazdasághoz és nem tudom, hogy hogy működik egy vállalkozás (ami így is van), nem jogosít fel arra, hogy itt hozzászóljak (a moderátor szerint "megmondjam a frankót"), akkor hányan szóltak hozzá jogosan ehhez a cikkhez?
    (Ehhez a frankóhoz csak annyit, hogy direkt figyeltem a fogalmazásommal arra, hogy ne tűnjek megmondónak...)
    Kezdjük ott, hogy kitörlitek az összes olyan ember hozzászólását, akinek nincs semmilyen gazdasági végzettsége! Ezután töröljétek az összes olyat, aki soha nem dolgozott vállalkozóként! Aztán nézzük meg, hogy van-e még olyan ember, akinek a szakmája semmilyen szinten nem vág össze a cikk témájával... töröljétek őket is! Hány hozzászólás marad?
    Azok, akik kimentek dobálózni, milyen szakmai múlttal rendelkeznek annak eldöntésére, hogy egy multi tulajdonképpen milyen előnyöket és hátrányokat élvez ma Magyarországon?
    Amúgy az egész PH! működésére vonatkozóan kíváncsi lennék rá, hogy az összes szakmai téma hozzászólásaiból hányat írhatott az adott terület szakembere...

    Minden a legnagyobb render!

Új hozzászólás Aktív témák