Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz Pingüino #89 üzenetére

    Fogalmam sincs milyen elvakultsagot erzel vagy latsz egy olyan objektiv temaban, mint a penzugy. De ujra elmondom, nezd vissza mit irtam a 26. hsz-ben es makkmarce mire reagalt.
    Nem kell nekem hinni, a neten minden elerheto barki szamara, 15 evre visszamenoleg.

    Igy gepujitas elott, majd ha kijon az uj Ryzen szeria, kuldok egy fotot a vetelrol, lasd mennyire vagyok elvakult.

    Elvakultsag az szamomra, amikor valaki azt allitja az AMD 2x annyit ad el, viszont nem tudja megmagyarazni akkor hol a love, de koti az ebet a karohoz.

    Ezek az 5 eves szerzodesek minden evben ujrakezdodnek? Mert minden evben hallok az 5 eves szerzodesekrol, de valahogy sosem akarnak lejarni. Arrol van valami forras, hogy az osszes szerzodes 2017-ben kottetett? Tudjuk mekkora volumenrol van szo?

    "a megjelent termékekkel is alig tudják kiszolgálni az igényeket"
    Tehat az idokozben 25%-os kapacitasbovites utan sem gyozik gyartani es eladni a procikat neked az jelenti, hogy dol ossze a kartyavar.
    Ezt most igy komolyan? Mikozben "csusznak", folyamatosan tobbet adnak el client computing es data centerben.
    Nekem a ketto egyutt nem fer ossze.

    "Azért ha egy cég komplett részlegeket ad el, majd bevételekkel, meg nyereséggel próbálod igazolni, hogy milyen jók még mindig, az finoman szólva is nevetséges."

    Szerintem egy masik cikk alatt teged is megkerdeztelek errol, volt errol szo.
    Abban egyetertunk, hogy love a termekek eladasabol jon? Tobb termek=tobb love?
    Mindezt ugy, hogy a net profit margin 2 eve stagnal? Szoval meg az sem valasz, hogy kevesebbet adnak el dragabban es igy van bevetel, mint az Apple-nel.

    Ez miert nevetseges?

    "Biztonsággal merem állítani, hogy 2022-2023-ban már nem fogsz tudni olyan mutatókkal dobálózni, ami akár csak azt sugallná, hogy mennyire jó az Intel."
    Legyen igy, de ha akkor is megmaradunk az AMD bestbuy szlogennel es Intelnel mondjuk stagnalni fog a bevetel, akkor sem fog kijonni a narrativa, amit mar 3 eve mondanak egyesek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák