Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz so_ha #145 üzenetére

    Bocsáss meg, de elítélem, ha valakinél 10-12 órát megy a TV (és itt szeretném leszőgezni, ha a legdrágább plazmád lenne, akkor is ez lenne a véleményem.) Szerintem mind társadalmilag, mind szociálisan és minden egyéb elképzelhető módon rohadtul nagy gáz, ha valaki azzal kezd az érvelést: nálunk napi 10 órát megy a TV. Nem fejtem ki, mit gondolok erről, mert személyeskedének vennéd és esetleg megsértenélek (ami nem célom), de az én értékrendembe nem fér bele 10 óra TV. Sehogy. Picit ez most nekem úgy jön le, mintha vennél egy autót és napi 10 órában menne (nagyrészt felbakolva), mert szereted a hangját és kikérnéd magadnak, miért ne lehetne ez egy Porsche, hiszen ettől még lehet igényed a minőségre. Egyébként a Te eseted az egyik olyan mondjuk "tudatos" dolog, amit abszolút elfogadok és támogatok, mert erre a felhasználási módra nem való a plazma (több szempontból sem). Amennyiben valaki megindokolja döntését, miért választotta egyiket, vagy másikat, akkor is elfogadom, ha nélkülözi a szakmaiságot. Azt viszont nem nyelem le, amikor valaki nagy mellénnyel, alátámasztás nélkül lehülyéz és hazugságokat állít azért, mert csak.

    V.

Új hozzászólás Aktív témák