Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cypresss

    senior tag

    válasz ng0ofy #30 üzenetére

    Ööööö, ha megengeded részletesen reagálnék erre az egyébként rettenetes kommentre:

    azért van az a sok használhatatlan 15.6-os notebook, mert az emberek többsége igénytelen önmagára

    Honnan tudod, hogy kinek mi az igégyszintje? A fenti analógiával élve azért van olyan iszonyatosan sok és dögunalmas Opel Astra az országban, mert az emberek többsége igénytelen önmágaval szemben (és nem önmagára, nyelvtan náci OFF).

    Viszont a birkák miatt mi, igényesek "szívunk", mert drágán veszem az igényeimnek megfelelő dolgokat és később eladhatatlanok...

    Nem értem a párhuzamot. :U Kifejtenéd?

    Egyébként kérdem a 15.6"-os géppel rendelkezőket: Miért jobb a semmilyen igényhez nem szabható gépük, mint a mobilabb vagy az erősebb és nagyobb gépek?

    Megvilágítom neked. A tableteket utálom, pontosan azt a szerepet töltik be az informatikában, mint a MINI az autók között. Jól néz ki, de egyébként totál használhatatlan. Úgy is fogalmazhatnék, hogy egy funkció nélküli használati tárgy. Sokat utazom, utazás közben pedig dolgozom, ezért szükséges a hardveres billentyűzet, a 15,6-os méret arra még éppen elég hogy két ablakot egymás mellett megnyithassak és párhuzamosan dolgozhassam bennük (fordítok, sokat). A 15,6-os méret még pont jó reptéren vonaton, buszon, szemben a 13-14-es notikkal, melyeknek képernyője használhatatlanul kicsi, a 17-esek pedig kényelmetlenül nagyok és nehezek.

    aztán megy a szervízbe, garancián kívül persze, mert nem a gyártó hibája, hogy olcsó műanyag gépeket kell gyártani a birkáknak, amik törnek a táskában...

    Nekem is Acerem van, alu borítással, nincs 2 kg, és táskában hordom. Minden tekintetben elégedett felhasználó vagyok. ;) Elképzelhető hogy hölgy ismerősödnek inkább egy [abakuszra] lenne szüksége notebook helyett. Persze nem ismerem a pontos igényeit, még az is elképzelhető, hogy tévedek.

    [ Szerkesztve ]

    A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

Új hozzászólás Aktív témák