Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Dave567 #94 üzenetére

    ""nekem is LG monitorom van, ez volt pénztárca kímélő, belépő kategóriás, de ajánlott ennyi pénzért, de tv-be biztos nem venném meg." - ok. Neked nem kell az IPS panel, a csúcstechnológiás fejlesztések - hát nem kell, ez a Te döntésed.

    Panát is néztem, szép képe volt, nagyon tetszett, de 30% felár lett volna, és egy marha nagy tényt viszont elfelejtesz:

    Ha már otthon van az az egy TV, nem lesz viszonyítási alap, és a katódosnál nagyobb, szebb, színesebb lesz, kb. akármit vesz.

    Aki meg utólag rí, teljesen igazad van, mert
    -a, magára vessen;
    -b, nem hiszem, hogy ma, az internet korában lehetetlen küldetés lenne eladni a nem szimpi terméket, el kell adni, és viszont látás.

    Soha nem vennék plazmát.
    Miért?
    Mert
    - amikor kijött, nem voltam olyan burzsuj, hogy megvegyem, és számomra a túl-luxuscikk kategóriába került;
    - nem vagyok hajlandó kifizetni egy plazma fogyasztását. (nem, nem tudsz meggyőzni, hogy "nem olyan sok az" , nem is érdekel semmiféle szubjektív vélemény erről, mert a gyártó fogyasztási adatai magukért beszélnek, semmiféle fanatizmus nem győzi le azt.)
    - nem nézek feszt csak mozit, hogy sikítva elrohanjak, ha a fekete nem 27.521.022 -es érték, hanem csak 500:1-hez.
    - így döntöttem.

    Nem mertem ambilight-os TV-t venni, a menüjükről sok rosszat olvastam. :(
    ..viszont, a gyermekem első tévéje biztosan ambis lesz, már csak a fun-faktor miatt is. :)

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák