Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz #94529552 #85 üzenetére

    Egy kicsit félre értelmezed a dolgokat, az emberek nem azért vesznek Samsungot/LG-t, mert jó a minősége, ez a kér márka van a piacon megfizethető áron, és sajnos ennyit enged a pénztárcájuk is.
    Köztudott az LG/Samsung még mindig küzd a bevilágítással/felhősödéssel, persze ki lehet fogni belőlük jót, mondom úgy, hogy az elején az LG-t preferáltam, aztán jöttek a hibái/tapasztalatok, és ki szerettem belőle, kérdezd meg az LG topicban SZcsicsit, picit voltak felhőcskék az 55"-os LM7XX akárhányas tv-én.
    Az emberi butaság határtalan, bemész a boltba, megtetszik a tv és haza viszed, aztán jössz a fórumra panaszkodni, hogy miért ilyen foltos.
    Mint a LED topicban az a srác, aki ki akarta váltani a média lejátszóját, a tv-je beépített lejátszójával, előtte le írtam, hogy nem szabad ez miatt tv-t venni, köpött rá, és most bajlódik, meg csalódott, ha annyira bunkó ember lennék, akkor leírnám, hogy megérdemelted hülye gyerek, de nem vagyok az.
    Haverom megvett egy LG tv-t 32"5xxx valahányas, haza vitte, hű de szép képe van, egy hét múlva, azért mégse olyan jó ez a tv, én meg magamba röhögök, de előtte látta az ST50 Panasonicot nálam.
    Másik hülye haver monitort akar venni, kinézett egyet, mondom ezt nem ajánlatos megvenni, mert itt a Monitor topicban annyira nem ajánlott típus, elkezdi, neked sose ajánlott típust írnak ott :Y mondom akkor csinálj amit akarsz, haza vitte szép-szép de a jó nem ilyen, én meg megint szakadok....
    Szóval, nekem is LG monitorom van, ez volt pénztárca kímélő, belépő kategóriás, de ajánlott ennyi pénzért, de tv-be biztos nem venném meg.

    Plazmához vissza térve, Dexart leugatod azért mert eladta a tv-jét, pedig azt se tudod mért adta el, elég bátor vagy...
    Ha nem olvastad volna, Projetort vesz, én is eladtam a ST50-et, mert nagyobb méretett szeretnék, én is inkább projetor felé hajlok most már, jó tv-volt, de egy csúcs tv-t nem fogok csak sorozatokra pazarolni, menjen olyanhoz, aki ki is használja.. :R :R

Új hozzászólás Aktív témák