Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz #64791808 #159 üzenetére

    " .... A monopolhelyzetet vázolva tévedtem. De mi az oka, hogy a windows elterjedtsége 90% felett van? Most hagyjuk azt, hogy csúúúúúnya MS, kezdjük az elején. Anno már a Win95 is nagyon elterjedt volt, és onnan kezdve mindegyik. Miért? ... " hűt nem azért , mert annyira hűdefasza OS volt .... jó volt a marketingje, Az MS rájött, hogy most van a fordulópont, amikor a USEReket megfohatja ... Az IBM meg benézte ezt az egészet az OS/2-vel .. elbambultak

    hiába volt jobb az OS/2, a marketing, és a nagatív OS/2 kampány miatt a win95 nyert

    " ... Nem azért sznob valaki, mert mást akar használni. Megteheti, mindenféle nehézség nélkül. Sznob az, aki ezzel nem elégszik meg, hanem "elite-windows" -t akar, amiben csak azok a programok vannak, amelyeket ő akar. ... "
    tudnám miről bezsélsz ember. Most hallom elősször ezt az elit-wiondws szót. A kettő amőgy is üti egymást számomra. böngészőból a mOzzillát szeretem, movie-player-ből a KCMplayert, vagy az MPlayert, vagy a VLACPlayer-t. Ezért sznob lettem, mert kibaszottul nem jön be a Media PLayernek a böszme randa nagy kék pofája, és jobb szeretem a kicsi, gyors player-eket? hínnnnye ....

    " ... Szerinted mi a megoldás? .... " csak 1 WinXP install kellene, de telepítéskor lehet választani, mint bármely értelmes programcsomagnál.

    " .... Szóval pofázni nagyon könnyű ám. Halljuk az átfogó javaslatodat, amely elliminálja ezt a problémakört. Értem, hogy így rossz, de akkor halljuk, hogy hogyan lehetne megoldani! ... "
    a filmkritikához is így állsz hozzá? végülis. a filmkritikusok még egy deka filmet sem csinéltak, csak pofáznak. Vajon miért ? mert nekünk, és nekik, a kritikusoknak, mint nézpknek csinéljéák a filmeket. Azoknak, akiknek tetszik, és azoknak akiknek meg nem.

    A windows-t is az embereknek fejlesztik. És ha nem tehetem meg, hogy nem veszek XP-t, vagy úgymond, veszek egy XP-t, akkor elmondhatom, hogy mi nem tetszik benne.

    " ... Ha nincs ilyen elképzelésed, akkor ne szólj bele, mert nem értessz hozzá. .... " írtam. választható programcsomagok install alatt.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák