Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Senkifia*

    csendes tag

    válasz NandorHUN #917 üzenetére

    Nem, nem kalkulálom rosszul.... Most veszem mindkettőt, és 2018as játékokkal szamoltam... Ami a ps4en röccenés nélkül elmegy... Ahogy a 2017es játék is... Egy 3-4 évvel ezelőtti pc-t már rég tuningolni kellett volna. Mert a 3-4 évvel ezelőtti hardver nem viszi el az új játékot. Mert az a cél, hogy vegyél új gépet. És újfent elérem az új videókártyával, több memóriaval, új processzorral a 250.000t. És mindehez vedd hozzá, hogy ez feltetelezi, hogy értek hozzá, és én csinalom. Mert ha nem, akkor felmegy 300ra a munkadíjjal együtt. A konzol meg simán viszi a 2017es full extrás játékot. És a fhd 1 m-es tv-n olyan a kép, hogy tátott szájjal nézem. Lehet, pcn fel lehet húzni az fps-t, meg a felbontast... De amíg az én szememnek tökéletes, folyékony, és gyönyörű a ps4en, addig engem nem győznek meg ezek az érvek.
    A Tom's hardver pont azt mondja, hogy "nehéz, de inkább lehetetlen egy 250-300 dolláros konzol árából egy gamer pct össze rakni"....
    Szóval hidd el, jól számoltam :)

  • Senkifia*

    csendes tag

    válasz NandorHUN #917 üzenetére

    Senkifia*
    (újonc)
    Az az érv, hogy de az i5 lenyomja az amd jaguar t, és sokkal több az fps, meg a felbontas, az akkor áll, ha fel tudom húzni a pc-n maxra. Ami régebbi hardverrel szinte biztos nem áll meg... A gamer pc-t egy 2018ban megjelenő játék gépigénye szerint néztem. És a konfigurátorban úgy lett 250.000 ft, hogy messze nem az ajánlott i7es procit vettem, hanem amd-t, és videókártyából is a közepeset. Ami messze nem lett volna az a hiperszuper teljesítmény, amivel pc kapcsán mindenki érvel. 91 óta van pc-m, a masodiktól mindig én raktam össze, ha asztali volt....és tudom, hogy működik a juzerek átb@szása, mikor a gépigény töredéke elég lenne az egyes játék futtatásához... De az a cél, hogy vedd meg az újat, igy a régebbi hardveren szinte kizárólag csökkentett módban fut az új program... Ha egyáltalán elindul... A ps4re meg amit kiadnak, lehet le van tiltva a videó állítás opció.. de úgy néz ki, hogy ledobod a láncot, főleg ennyiért. Ja és a ps4 pro-t meg nem is nyomja le olyan könnyedén az az i5. És azt is megvehettem volna 130.000....vs 250.000....és a fennmaradó 120ból azért pár játékra, vagy pár év ps+ előfizetés kijön, azt hiszem...
    Ami a pc olcsóságát illeti, a nagyfiam hangosan felkacagott, mikor azt mondtam, hogy a Steam az olcsó... Persze, a régi játék... Na de gratulálok annak aki azért rak ossze többszázezres gépet, hogy retro játékot nyomjon rajta.
    A Dark Souls 3at megvettem 20 dollárért ps marketen. Steam - en 75%leárazással volt 15 dollár... Szerintem a 120.000 ből kijön egy darabig az a plusz 5 dollár....
    Ezek a tények.
    Amúgy ha pénzem lenne, annyi, amennyi nincs, valszeg nem a ps4 olcsó verziója mellett döntök. De hogy az ár - érték aranya kiváló egy pc vel szemben, az biztos...
    Ja és mielőtt azzal jön valaki, hogy na de a pc sokoldalú... Gamer pc-t nem birotika miatt vesz az ember. Ha meg 3d-s animációkat kell gyártania, nem a játék miatt kellett a gép. Birotikára meg a 120.000ből még veszel 60-70 ért egy kozepes asztali gépet... És még mindig maradt 60.000 az 5 dolláros(1400 ft, ugye) különbségekre, egy darabig...

Új hozzászólás Aktív témák