Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Shing #745 üzenetére

    Miért kellene egy konzolosnak feltétlenül kifizetni az oprendszer árát? És ha olyan laptopot vesz, amihez jár legális windows, ami így jóval olcsóbb, mint külön? Vagy ha olyan használtat vásárol, amin van legális windows kulcs? Az enyém is ilyen, és már írtam korábban, hogy dokkolóval együtt 50e Ft alatt volt (egy Lenovo X201-esről beszélünk). Most akkor ezt hozzá kell adni a konzol árához, mert szükségem van egy hordozható munkagépre? Miért? Játszós asztali gép mellett ugyanúgy kellene. A linuxról nem is beszélve, mert bizony ha nem lenne windows termékkulcsom, akkor linuxos laptopon dolgoznék. Ingyen. Szerk.: nem, nem dolgozok ingyen! :D

    Más (ez a fontosabb): próbáltam a játékok, a játszhatóság, az élmény-faktor felé elvinni a beszélgetést, de mki lesz.rta, tovább vitatkoztok a vasakról. Tudom, hogy ez a cikk témája, de éppen ezért totál értelmetlen. Hát nem az a lényeg, hogy elszórakoztasson az a nyamvadt játék? Akkor mit nem lehet azon megérteni, hogy sokunkat nem érdekel, hogy játék közben látjuk-e megcsillanni Batman hátán az esőcseppeket, vagy hogy egy autós játékban is sokkal fontosabb a versenyek változatossága, a nehézségi szint testreszabhatósága, mint az, hogy nextgen konzolon szebb a látvány? Az fps nyilván valóban fontos, meg az újabb konzolokon és PC-n is jobban mutat a GTA V, ill. Forza Horizon 2-ben is növeli a játékélményt, hogy meg-megcsiééan az autó tetején a napfény, de aki szerint ettől xbox360-on már nem is jó, vagy igénytelenség vele játszani, az szerintem nem a játékokat szereti, hanem a hardverét. Szerk.: PC és nextgen konzol között meg pláne nincs akkora különbség, hogy attól rossz legyen egy játék (extrém példáktól eltekintve, természetesen).

    Megint más: gyakran ellenérv a konzolokkal szemben a fizetős multi - nem tudom, steamen mostanában milyen akciók szoktak lenni, és most lusta is vagyok utánanézni, de a júliusi Xbox Live Gold ingyenes játékok vaddisznók, és - ha valaki esetleg nem lenne tisztában vele - a Gold előfizetés lejárta után is játszhatók. Oda szeretnék kilyukadni, hogy a nemrég kézhez kapott One-omra ingyen letölthető Assassin's Creed 4: Black Flag bizony növeli a játékélményt (értsd: k.rva jó játék) és ha egész évben csak 1 vagy 2 ugyanilyen szintű ingyenes game lesz a Goldhoz, már akkor bőven megéri előfizetni rá. Ráadásul ezen hónap 2. ingyenes játéka, a So Many Me is aranyos kis játék. Ha ez így megy tovább, akkor a szokásos éves Fifa-vásárlásom mellé nem kell semmit vennem egész évben!

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák