Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz nofi #66 üzenetére

    Én csak olyan dolgokkal villeődök, amit komolyan is tudnék venni akár magamra érvényesnek is.
    Kb 14 éves lehettem, mikor ezt a nicket reggeltem valahova és nem bántam meg, nem kell szégyellnem. Persze, fake, de azért ha kell egy spamgyűjtő oldalra kamureg, jöhet Mr Medve Laszlo from Yellowstone. :DD
    Egy sor helyen használom ezt a nicket, van, aki ezen a néven ismer és szólít a való életben is.

    Az itt cserére szánt nevek kb olyanok, mint a pofakönyvben megadott vállalhatatlan névként megadott karakterhalmazok. ;]

    De hogy valami építőt is mondjak:
    marha hasznos lenne a CSS-be is belenyúlni. Igény lenne táblázatok készítésére hozzászoláson, blogbejegyzésen belül. Már az is előre lépés lenne, ha a szövej jobbra, középre, balra zárása megoldható lenne egy soron belül sortörés nélkül. Nem kell toolbarral elhalmozni a felületet, lehet egy egyszerű váltókapcsoló, mint a számológép sima és "tudományos" állása. Nem is kell feltétlen ingyenesnek lennie, mehetne mondjuk a prémium tagság előnyei közé.
    Egy-egy tesztnél nem kéne Excelből printscreennel kivett táblázatot beszúrogatni, hanem a fórum külleméhez igazodó szép, egységes táblázatot kapna az Olvasó.

    Link beszúrásakor mehetne automatikusan a tagek használata, ha már a sok fakezű egységnyi sugarú mobilhuszár nem tudja használni még asztali nézetben sem a retina felbontáson. Jön a kérdéseivel, mert nem tud valaki, beszúr egy háromsoros linket. A segíteni vágyó ember lelkesedését meg azonnal letöri azzal, hogy mondjuk mobilról jelölje ki, nyissa meg... "Bocs, mobilról vagyok." "Bocs, én is, és pont ugyanolyan lusta, mint te. De tessék: http://www.google.com"

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák