Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klampfer

    tag

    Nincs Futurem, de valamiért olyan érzésem van, mint ha a cikk kifejezetten a hibákat sorolná és nagyítaná csak fel, és kommentekben persze rácsapott egy csomó

    "Kínai telefonok szarok, az Iphone az isten"

    egy másik csoport
    "haver szerint Xiaomi a tuti... B20??? MI??? nem, köszi nem kérek vitamint ,

    Mindez a lassan elérem a 10.000 hozzáoszlást 1 év alatt, mennyire kafa leszek szellemében :D

    Sajnos 1 valós tulaj és pár normális racionálisan mérlegelő hozzáoszlással indul a topic...

    Így inkább őket kérdezem,
    a GPS (ami félek nem javítható szoftveresen..) mennyire valós probléma Wazze vagy GMaps alatt?
    (ja nekem nem PokeGO-ra kell :DD )

    Az ujjlenyomat olvasó, Mobil hálózat és kamera is javitva a tegnapi frissítés után, ezek valós használati tapasztalataira én kíváncsi lennék még :)

    Köszi

    [ Szerkesztve ]

    Udv, G.

  • klampfer

    tag

    válasz Dominó85 #60 üzenetére

    "SimTelep, Oukitel, Ulefone, Umi, Zopo, Jiayu, Lenovo, Xiaomi. Szóval kicsit több rálátásunk van azoknál akiknek az első kínai telefon forog a kezükben és eddig Samsung/Sony belépő/középkategóriás telefonjuk volt csak. "

    Köszi a Bizalmat :)

    Sim telep, XIAOMI és Jiayu kivételével az összes általad sorolt brand valamelyik típusával/típusaival volt/van mélyebb vagy kevésbé mégy közvetlen kapcsolatom.

    Viszont ezek felett Coolpad, ZTE, OnePlusz1 és 2, Elephone, és ASUS is volt nálam hosszabb/rövidebb ideig.
    Akkor most nyertem? :D

    Mindegyik gyártó minden típusánál lehet találni nekem nem tetsző vagy valós hibákat, sajna a tökéletes egy elméleti fogalom. Van jobb és rosszabb készüléke mindegyiknek.

    [ Szerkesztve ]

    Udv, G.

  • klampfer

    tag

    válasz Dester31 #71 üzenetére

    Szia Dester,

    Mivel a Paris-al ár/érték arányban maximálisan elégedett vagyok, így a kezdetek óta követem a Futuret mint lehetséges utódot. XDA-s topicban írnak 2-3 napja az új rom kapcsán, ami az ígért GPS javítást sajna nem hozta. Nem is fogja, mert HW gond lesz, illetve a forma válaszaik a GPS kapcsán is ezt sugallják

    Erre keresd, lehet pár oldallal előbb is taglalják már, illetve egy fejlesztői rom xda topic is volt, de az a cégnél néztem, nincs nálam a link.

    http://forum.xda-developers.com/general/device-reviews-and-information/ulefone-future-5-5-mtk6755-64bit-4gb-t3293477/page28

    illetve az adott Juli 27.-ei hozzászólás:

    Here is the link https://drive.google.com/file/d/0B-u...ew?usp=sharing
    The celluar data has improved, with this update.
    The WiFi is still like were in the 90's dial up speed
    Getting download of 1,86 Mbps and upload of 10.03 Mbps
    My connection is 50 Mbps down and upload is 10Mbps.

    Anyone else has issues with Wifi?

    Akku gondok optimalizációval rendben lesz, Android Backup bug gondolom még mindig van, az ujjlenyomat olvasó drivere is gáz még, ha kikapcsolod, elméletileg 30% akku időt nyerhetsz, stb....
    Az akkut kalibrálod, akkor a merülést is lineárisan méri majd, vagy idővel úgyis beáll ha annyira nem zavar.

    Summa még nagyon kiforratlan és szvsz szoftveresen javítható lesz a GPS-en túl minden, de Ule azért szeret betartatlan ígéreteket tenni (bérfejlesztettnek...),

    Nagyon sok info van PDA4RU-n is!

    [ Szerkesztve ]

    Udv, G.

Új hozzászólás Aktív témák