Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dester31

    tag

    válasz klampfer #56 üzenetére

    Na végre egy objektív ember, aki nem hagyja magát az orránál fogva vezetni.

    Holnap fogom használni Waze-re a telefont először kb. 200 km-en, boldogan megosztom a tapasztalataimat.

    Az aksi visszajelzés egyébként érdekes. Tegnap reggel 8-ról vettem le a töltőről, este 11-kor 40%-on állt az aksi 2 és fél óra kijelzőidővel (sok nyomkodással, zenehallgatással, index app, swarm; Bluetooth, location, wifi bekapcsolva végig, stb). Direkt nem tettem fel töltőre az éjszakára, reggelre 34%-on volt 7 órakor. A kijelzőidő kb. 2 óra 35 perc volt ekkor.
    Ezután már rohamosan merült, a munkahelyem felé félúton pici zenehallgatással már jött az üzenet, hogy 15%-on van az akkumulátor, utána 20 másodpercenként ment le 1%-ot. Végül 20 perces séta alatt (végig ment a spotify offline módban) mire beértem, 1%-ra merült, és ezt tartotta is, nem kapcsolt ki.
    Lenne még ezen is mit optimalizálni, de nekem teljesen kielégítő, hogy teljes fényerős kijelzőidővel, sok nyomkodással lazán megvan az egy nap, kompromisszumokat nem kötve.

    Egyébként nekem még nem jött le az update, még mindig a Future_20160622124503 verzió van fenn. Hol látod az új verziót?
    Én itt is néztem, itt is ugyanez látható: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Des

Új hozzászólás Aktív témák