Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Dester31 #71 üzenetére

    Siralmas eredmény... Snapdragon 615 + FullHD kijelző + 3010mAh (Xiaomi Mi4i - Miui 7, LP 5.0.2) és eddig akárhogy baxtattam a telefont 4 óránál kevesebb kijelzőidőm (de inkább 5) sohasem volt!

    Nagyon nagy az esély rá, hogy az Ulefone-nál szoftveresen van elszórva valami. Nézd meg, mi az ami nagyon zabálja az erőforrást. Lehet, ha azt lekorlátozod, máris javul a helyzet.

    Ghard
    Összességében szoktam nézni a gyártókat, de elismerem, hogy vannak mindig jó/jobb modellek. Például a Lenovo-nál (nem csak azért mert van) a K3 Note egy romcserével ugyan, de nagyon eltalált eszköz, remek árral. És az első széria hibáit a K50-T5 modell utáni K50-T3S-vel javították. A Xiaominál van ugye a nagyobb aksis Redmi, meg az Mi4i/c amik nagyon el lettek találva. Az Ulefone-nál a Paris-ról én is szinte csak jókat hallottam. Az Elephone viszont messze kerülendő. A Zopo rendre az Aksi alulméretezésével vagy szoftveres kapitális baromságokkal rontja a renoméját. A Lenovo a második olyan gyártó, aki nem képes kamera szoftvert írni. Összeházasodhatnának a Sony-val. ;] A Jiayu anno alkotott 2-3 nagyon faxa telót, azóta a konkurencia azonos hardveres telóihoz mérten 50 dollár felárral égeti magát... A Vernee még nagyon új. Letették a Thor-val a névjegyüket, de kihagyták az értesítőledet! WTFAK?! Az Apollo-val arathatnak, de a Lite ki tudja nem jött-e későn. A Xiaomi meg csak úgy fossa magából a modelleket, amivel a Samsungot juttatja eszembe. Ergo kb egy ój android főverziót sem fog megélni a legtöbb telójuk. :R

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák