Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Knight666

    aktív tag

    Találtam a gépemről egy régi fotót, úgyhogy muszáj volt csinálnom egy előtte-utána képet :D .

    Eddig nem fogtam komoly modding-ba, mert ez a hardver már nem nagyon érdemli meg (10 éves :) ), de úgy néz ki, hogy tavasszal sikerül beszereznem egy új konfigot amivel már érdemes lesz dolgozni. Nem lesz egy erőgép, de éppen ezért abban reménykedem, hogy egyszerűbb lesz hozzá hatékony (és halk) hűtést összehozni. Szeretnék egy tápot passzív hűtésűre alakítani és egy saját gyártású gépház is szerepel a kívánságlistán, szóval lesz vele munka bőven. Még csak elképzeléseim vannak, úgyhogy még bármi lehet, de remélem összejön a dolog. Sajnos nincs sok kézügyességem, sem esztétikai érzékem, és inkább vagyok a híve a funkcionális fejlesztéseknek, mint az erenként harisnyázott ATX kábelnek, úgyhogy azt nem ígérem, hogy szép lesz ;] .
    Na mindegy, csak azt akartam mondani, hogy ez a közösség és eddigi munkássága nem kis mértékben járult hozzá, hogy egyáltalán eszembe jutott belevágni ilyesmibe.

Új hozzászólás Aktív témák