Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz rudi #4 üzenetére

    Szerintem teljesen reális az igény. Az emberek többségének teljesen megfelelő egy mai telefon fényképező tudása. Én már a kicsit háklisabb kategóriába tartozok, de már én is úgy érzem, hogy (apple vonalon, azt ismerem) egy iPhone 5S-től a kamera tudása eléri a közép/alsó kategóriás kompakt gépek tudását. Ami hiányzik csak az a zoom belőlük. Illetve hogy sötétben még rosszabb képeket készítenek, de a legújabb fejlesztések (lásd iPhone 6) pont ilyen téren javítanak rajta. Én már úgy vagyok vele, hogy nem nagyon látom értelmét, hogy külön fényképezőgépet vegyek általános felhasználásra. Hobbi fotózás már nyilván egy külön kategória, de az árban is magasabb szinten kezdődik, nem 60-80ezer Ft-nál, amelyikbe (sőt inkább ami alá) a legtöbb eladott kompakt fényképezőgép beleesik. Ha a dologhoz hozzáveszem a kényelmi funkciókat (egyszerű képmegosztás, GPS tagelés, mindig az embernél van), akkor nem nagyon látom, hogy egy (fényképezés terén) átlagembernek miért lenne szüksége külön fényképezőgépre egy felső kategóriás telefon mellé.

Új hozzászólás Aktív témák