Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz bepe79 #21 üzenetére

    A zorgest, recsegest a Nokiatol mar megszoktuk, ergo az feature, nem hiba

    Szerintem ez még viccnek is rossz! ;)

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • Daweee

    őstag

    válasz bepe79 #21 üzenetére

    Azért a D600 meg az N95 kijelzője messze nem egy kategória: a d600 magassága annyi mint a nokia szélessége - én már csak tudom: hugomnak D600-a van, nekem N73, amiben sztem ugyanaz a kijelző van... és én néha el tudnék képzelni benne kicsit több pixelt a d600- hoz hasonlítva... De nem mintha engem zavarna, de azért egy 200K-s high-end telónak minimum tökéletesnek kell lennie... és ha összehasonlítjuk konkrétan az N73-mal, ami 80K, tehát kevesebb mint a fele: kijelző ugyanaz, kamera minőség hasonló, szerintem már a 3,2 mpx is bőven sok, nem tudom hol kéne kihasználni ezt a felbontást, a monitorom 1280X1024-es, nekem ennyi bőven elég... értelme egyelőre nem sok van az 5 megának... proci erősebb, tehát gondolom gyorsabb. +pont a 95-nek. újabb oprendszer, még egy +, gps: fasza dolog, de mivel átlag ember csak a kocsijában használja, ergo nem kell zsebbetenni, vehet külön gps-t bele a 73 mellé... iGO-val :) , WLAN: még egy okos dolog, ott a pont. a 95-nek nyikorog a teteje. a 73-nak meg a lencsevédő sipkája... a nokiának rá kéne gyúrni a mozgó alkatrészekre :D + a 73 nekem eddig csak akkor fagyott (1szer 2szer) amikor c2doom-ozás közben hívtak. és nem beszéd közben minden előjel nélkül... szóval egyelőre amíg a 95 nincs minimum 130 alatt, a sw-jét megcsiszolgatják, sztem az N73 sokkal jobb vétel. :R

Új hozzászólás Aktív témák